Lanmodo Vast vám pomůže se vyhnout autonehodám sponzorovaný článek

Lanmodo Vast vám pomůže se vyhnout autonehodám [sponzorovaný článek]
2020-04-11T19:15:24+02:00
• 11. 4. 2020
1

Skoro každému řidiči se někdy stalo, že se dostal do sporné situace a pro svou verzi sporu neměl průkazný materiál. Díky tomu se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory rozhodnout. Právě pro řidiče jsme dostali od e-shopu Lanmodo slevový kupón na kamerku Lanmodo Vast, díky čemuž kamerka stojí pouze 399 dolarů.

Lanmodo Vast: Specifikace kamerky

Kamerka je uzpůsobena jak vzhledově, tak funkcemi právě pro natáčení jízdy v autě. Díky chytrým funkcím se nemusíte před jízdou zaobírat zapínáním kamerky, jelikož k aktivaci nahrávání dojde ihned po rozjetí vozidla. Mezi další přednosti kamerky patří nahrávání videa v kodeku h.264, díky čemuž výsledná videa nejsou nijak extra veliká. Ačkoli zde dochází ke kompresi, tak kamerka pořizuje dostačující záběry v rozlišení 1080p.

 Lanmodo Vast Lanmodo Vast

Pro uživatele kamer do auta je vždy nekomfortní přetahování videí z kamerky do počítače. Právě společnost Lanmodo tento problém vyřešila možností přenosu videa do mobilního telefonu, respektive kamerka umožňuje real-time přenos a stahování videí. Hlavní však u kamer do auta bývá zorné pole, aby bylo vše potřebné zachyceno na záznamu.

Lanmodo Vast Lanmodo Vast IMG 20190909 200647 3968x2976x

Tento model kamerky disponuje 130° záběrem. Co se týče rozměrů zařízení, tak ty jsou vcelku komfortní a kamerka by neměla překážet ve výhledu řidiče, jelikož rozměry jsou 9,1 x 5,2 x 3,15 centimetrů. Váha poté činí 250 gramů. Hlavním tahákem je funkce noční režim, díky kterému dokáže kamera zachytit obraz v plné kvalitě i v noci.

lanmodo vast night vision system t 1000x1000x

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak máte možnost navštívit e-shop Lanmodo a kamerku si zde objednat za 399 dolarů. Stačí při nákupu zadat slevový kupón LMDNV_DKCZ a získáte zmiňovanou slevu. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená. Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

avenged avenged

11. 4. 2020, 21:54

Pouze 399 dolarů, a já si myslel, že apríl už byl.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat