reklama

Galaxy S21 má mít přední fotoaparát v displeji

Galaxy S21 má mít přední fotoaparát v displeji
2021-01-13T16:14:02+02:00
• 11. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Není to tak dlouho, co se začaly v telefonech běžně objevovat čtečky otisku prstů přímo integrované v displeji (pod zobrazovacím panelem) a možná již příští rok se dočkáme podobného kroku také u selfie fotoaparátu. Někteří výrobci jako třeba Xiaomi s tím již v minulosti experimentovali a ukázali své prototypy. Samsung si s touto myšlenkou také pohrává u Galaxy S21.

Galaxy S21 s fotoaparátem v displeji?

Zatímco série Galaxy S20 je spíše evolucí loňských S10 a opět přináší průstřel v displeji, příští rok může být vše jinak. Samsung údajně nyní zvažuje integraci předního fotoaparátu přímo pod displej. Nebude tak vůbec vidět a čelní stranu nebude nic rušit. K nasazení by mohlo dojít v nadcházejícím top modelu Galaxy S21. Výrobce má nyní zkoušet, zda je v současnosti takové řešení vůbec proveditelné.

Zdroj: Dotekomanie.cz

Integrace fotoaparátu pod zobrazovací panel se nicméně dle slov Xiaomi potýká ještě s řadou problémů jako třeba nedostatek dopadajícího světla na obrazový senzor. Uvidíme, zda se korejskému výrobci povede vychytat všechny mouchy. Do představení série Galaxy S21 (či možná S30) zbývá ještě necelý rok.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Martin Jeřábek

11. 4. 2020, 18:46

A neříkali náhodou že to bude Note 20? 😂

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat