reklama

Bezdrátová sluchátka a webkamera pro videokonference v akci sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka a webkamera pro videokonference v akci [sponzorovaný článek]
2020-04-06T17:59:47+02:00
• 6. 4. 2020

Bezdrátová sluchátka Xiaomi QCY T5 za skvělou cenu

Xiaomi se nevěnuje pouze výrobě chytrých telefonů, ale také nejrůznějšího příslušenství – od chytrých hodinek a náramků, až po chytré žárovky, či dokonce koloběžky. A právě příslušenství se nyní budeme věnovat, neboť Xiaomi představilo zbrusu nová bezdrátová sluchátka. Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem QCY T5. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Bezdrátová sluchátka 600x600 600x600x 600x600x

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Originální Xiaomi QCY T5 jsou internetového obchodu eBay je však po dobu prvního týdne jen za 652 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Skvělá webkamera pro videokonference

Jedná se o minikameru, která dokáže nahrávat video a i se zvukovou stopu díky vestavěnému mikrofonu. Stačí webkameru jednoduše připojit k počítači a můžete si na dálku telefonovat se svými blízkými. V době koronaviru se taková minikamera může hodit, hlavně ve chvíli, kdy na svém počítači žádnou nemáte.

webkamera

Model HXSJ S3 podporuje samozřejmě Full HD video, tedy 1080p. Aktuálně je v obchodě eBay v akci za pouhých 554 Kč. Zakoupit si kameru můžete ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat