reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka a webkamera pro videokonference v akci sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka a webkamera pro videokonference v akci [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-04-06T17:59:47+01:00
ÔÇó 6. 4. 2020

Bezdr├ítov├í sluch├ítka Xiaomi QCY T5 za skv─Ťlou cenu

Xiaomi┬áse nev─Ťnuje pouze v├Żrob─Ť chytr├Żch telefon┼», ale tak├ę nejr┼»zn─Ťj┼í├şho p┼Ö├şslu┼íenstv├ş ÔÇô od chytr├Żch hodinek a n├íramk┼», a┼ż po chytr├ę ┼ż├írovky, ─Źi dokonce kolob─Ť┼żky. A pr├ív─Ť p┼Ö├şslu┼íenstv├ş se nyn├ş budeme v─Ťnovat, nebo┼ą┬áXiaomi┬áp┼Öedstavilo zbrusu nov├í┬ábezdr├ítov├í sluch├ítka. Xiaomi┬ána sv├ę konferenci odhalilo nov├í sluch├ítka pod n├ízvem QCY T5. Poj─Ćme si tedy┬ásluch├ítka┬ápodrobn─Ťji p┼Öedstavit.┬á

Bezdrátová sluchátka 600x600 600x600x 600x600x

Ka┼żd├ę sluch├ítko v├í┼ż├ş zhruba 4,2 gram┼», p┼Öi─Źem┼ż jejich celkov├í velikost ─Źin├ş 7,2 mm. Sluch├ítka jsou mimo jin├ę dod├ív├ína tak├ę se speci├íln├şm dob├şjec├şm krytem, tak jako nab├şz├ş AirPods od Applu. Nicm├ęn─Ť, na lev├ę stran─Ť sluch├ítka se nach├íz├ş dotykov├í ─Ź├íst, d├şky kter├ę m┼»┼żete ovl├ídat hudebn├ş p┼Öehr├íva─Ź, p┼Öij├şmat hovory a vyvolat chytr├ęho asistenta.

Origin├íln├ş Xiaomi QCY T5┬ájsou internetov├ęho obchodu┬áeBay┬áje v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 652 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

Skv─Ťl├í webkamera pro videokonference

Jedn├í se o minikameru, kter├í dok├í┼że nahr├ívat video a i se zvukovou stopu d├şky vestav─Ťn├ęmu mikrofonu. Sta─Ź├ş webkameru jednodu┼íe p┼Öipojit k po─Ź├şta─Źi a m┼»┼żete si na d├ílku telefonovat se sv├Żmi bl├şzk├Żmi. V dob─Ť koronaviru se takov├í minikamera m┼»┼że hodit, hlavn─Ť ve chv├şli, kdy na sv├ęm po─Ź├şta─Źi ┼ż├ídnou nem├íte.

webkamera

Model HXSJ S3 podporuje samoz┼Öejm─Ť Full HD video, tedy 1080p. Aktu├íln─Ť je v obchod─Ť eBay v akci za pouh├Żch 554 K─Ź. Zakoupit si kameru m┼»┼żete ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim