reklama

Twitter přináší možnost zobrazení seznamů vedle streamu

Twitter přináší možnost zobrazení seznamů vedle streamu
2020-03-04T08:00:38+01:00
• 4. 3. 2020

Grafika: The Verge

Sociální síť Twitter má v dnešní době své specifické postavení. V podstatě by se dalo říci, že se jedná o jeden z nejrychlejší nástrojů pro publikování a konzumaci zpráv. Již nějakou dobu si navíc můžete v aplikaci vytvářet tématické seznamu, abyste měli pohromadě účty kolem konkrétního zaměření. Nyní budou tyto seznamy dostupnější.

Twitter a vylepšení domovské obrazovky

Sociální síť oznámila dostupnost funkce, která se již nějakou dobu testuje. Týká se právě Seznamů, které jsou standardně dostupné skrze menu aplikace. Zde si můžete vytvářet soukromé nebo veřejné seznamy, do kterých následně přidáte účty.

Zdroj: Twitter.com

Por některé se sice nemusí jednat o novinku, ale nově v této části aplikace lze připnout až pět seznamu. Po kliknutí na tlačítko Upravit je lze přeuspořádat. Po dokončení změn se na hlavní obrazovce, vedle běžného streamu příspěvků, objeví připnuté seznamu.

Zdroj: Dotekomanie.cz

V podstatě stačí jen gestem táhnout doleva a dostáváte se na vybraný seznam. Díky tomu, na jedné obrazovce máte své vlastní třídění informací. Novinka je dostupná pro majitele zařízení se systémem Android i iOS. Pokud ji na svém mobilu ještě nemáte, stačí chvíli počkat. Twitteru může chvíli trvat, než ji dostane do každé aplikace.

logo-app Twitter Developer Zdarma iOS logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim