reklama

Sennheiser představil sluchátka Momentum True Wireless 2

Sennheiser představil sluchátka Momentum True Wireless 2
2020-03-22T21:27:59+02:00
• 23. 3. 2020

Zdroj: Sennheiser.com

První generaci bezdrátových sluchátek Momentum True Wireless vystřídá v portfoliu nástupce, u něhož pochopitelně naleznete spoustu užitečných novinek. Druhé pokračování od společnosti Sennheiser potěší například aktivním potlačením okolního hluku nebo prodlouženou výdrží baterie. Německý výrobce se nebojí říct o poměrně vysokou částku, i když to ostatně předpovídá designové zpracování.

Pro nespokojené s málem

Nová generace s názvem Momentum True Wireless 2 v podstatě dohání konkurenci v prémiovém segmentu trhu s funkcí aktivního potlačení hluku. Doprovodná aplikace pro dva největší systémy (Android, iOS) samozřejmě umí u sluchátek zapnout režim, kdy lépe uslyšíte i přes nasazená sluchátka. Co se týče prodloužené výdrže, tak ta stoupla o slušné 3 hodiny na celkových 7 hodin poslechu hudby.

Momentum True Wireless 2 2 1200x1772x

Zdroj: Sennheiser.com

Ve spojení s nabíjecím pouzdrem slibují dokonce působivou výdrž 28 hodin, což z něj dělá velmi silnou konkurenci pro ostatní producenty. Samotná konstrukce sluchátek se smrskla aspoň o 2 mm a určitě také potěší funkce, jako je Bluetooth 5.1 a audio kodeky SBC, AAC, aptX. Zvýšenou odolnost vůči stříkající vodě dokládají certifikací IPX4. Seznam lze uzavřít podporou hlasového asistenta či dotykových gest.

Momentum True Wireless 2 1 1200x1200x

Zdroj: Sennheiser.com

Cenovka byla stanovena na 300 dolarů (tj. cca 7 703 Kč) a černé provedení začnou prodávat od příštího měsíce. V neupřesněnou dobu vypustí ještě bílé provedení sluchátek.

Zdroje: gsmarena.com, en-us.sennheiser.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim