reklama

Sennheiser představil sluchátka Momentum True Wireless 2

Sennheiser představil sluchátka Momentum True Wireless 2
2020-03-22T21:27:59+01:00
• 23. 3. 2020

Zdroj: Sennheiser.com

První generaci bezdrátových sluchátek Momentum True Wireless vystřídá v portfoliu nástupce, u něhož pochopitelně naleznete spoustu užitečných novinek. Druhé pokračování od společnosti Sennheiser potěší například aktivním potlačením okolního hluku nebo prodlouženou výdrží baterie. Německý výrobce se nebojí říct o poměrně vysokou částku, i když to ostatně předpovídá designové zpracování.

Pro nespokojené s málem

Nová generace s názvem Momentum True Wireless 2 v podstatě dohání konkurenci v prémiovém segmentu trhu s funkcí aktivního potlačení hluku. Doprovodná aplikace pro dva největší systémy (Android, iOS) samozřejmě umí u sluchátek zapnout režim, kdy lépe uslyšíte i přes nasazená sluchátka. Co se týče prodloužené výdrže, tak ta stoupla o slušné 3 hodiny na celkových 7 hodin poslechu hudby.

Momentum True Wireless 2 2 1200x1772x

Zdroj: Sennheiser.com

Ve spojení s nabíjecím pouzdrem slibují dokonce působivou výdrž 28 hodin, což z něj dělá velmi silnou konkurenci pro ostatní producenty. Samotná konstrukce sluchátek se smrskla aspoň o 2 mm a určitě také potěší funkce, jako je Bluetooth 5.1 a audio kodeky SBC, AAC, aptX. Zvýšenou odolnost vůči stříkající vodě dokládají certifikací IPX4. Seznam lze uzavřít podporou hlasového asistenta či dotykových gest.

Momentum True Wireless 2 1 1200x1200x

Zdroj: Sennheiser.com

Cenovka byla stanovena na 300 dolarů (tj. cca 7 703 Kč) a černé provedení začnou prodávat od příštího měsíce. V neupřesněnou dobu vypustí ještě bílé provedení sluchátek.

Zdroje: gsmarena.com, en-us.sennheiser.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim