reklama

Rouška Xiaomi Smartmi v akci! sponzorovaný článek

Rouška Xiaomi Smartmi v akci! [sponzorovaný článek]
2020-03-19T20:12:49+01:00
• 19. 3. 2020

Rouška Xiaomi Smartmi KN95

Xiaomi je opravdu rozsáhlá firma a kromě telefonů její byznys obsahuje také chytré osvětlení, kartáčky, varné konvice a mnoho dalšího. Dnes si představíme také jeden produkt, za kterým tato společnost stojí a to rouška Xiaomi Smartmi KN95, kterou mají nyní v akci v obchodě Geekbuying.

Celá kostra je vyrobena z velmi ekologického materiálu. Na levé straně roušky se pak nachází PM2.5 filtr částic o velikosti 2,5 mikro metrů. KN95 je čínská forma evropského standardu FFP2, jenž dokáže odfiltrovat až 95 % částic s průměrem 0,3 mikronů a větších. KN95 lze použít i pro snížení možnosti nakažení virovým onemocněním. 

Rouška Rouška

Rouška se nosí velice pohodlně, přičemž nijak netlačí. Celý materiál je totiž velmi elastický. Dýchání probíhá komfortně a bez jakýchkoli problémů. Geekbuying dokonce uvádí, že je možné tuto roušku použít i během cvičení. Maximální doporučená doba nošení roušky činí 10 hodin.

Pokud se podíváte na tento odkaz, naleznete také další možnosti ochranných roušek k zakoupení. Výhodou je, že jich v zahraničním obchodě Geekbuying mají dostatek. Xiaomi Smartmi roušku zakoupíte za 1 631 Kč. Pokud zadáte náš kupón 4M6ORUU4, zaplatíte jen 1 400 Kč.  Za tuto cenu dostanete hned 10 kusů! Kupujte ZDE

Elektrický respirátor N95 v akci

N95 respirátor je navržen pro pohodlnou ochranu před prachem, pyly a dalšími zdroji znečištění. Vestavěný turbofan je vybaven 2stupňovým nastavitelným posunem množství vzduchu, který umožňuje plynulé proudění vzduchu a pozitivně přivádí čerstvý vzduch. Po delším nošení se nebudete cítit unaveně a podobně. Vestavěná lithiová baterie může pracovat 4 až 6 hodin na jedno nabití. 

Respirátor je vyroben z velmi měkkého silikonu pro lékařské potřeby, takže se velice příjemně nosí. Je velmi lehký a pěkně vypadající, ne jako tradiční maska proti prachu, která vypadá divně a ošklivě. Tato prachotěsná elektrický maska může v současné situaci kolem koronaviru velmi pomoci. 

respirátor respirátor respirátor

Ochranná maska je opakovaně použitelná, silikonové těsnění na obličej je odnímatelné a omyvatelné, filtr masky je vyměnitelný, aby poskytoval čistší vzduch pro ochranu úst, nosu a plic. Je pohodlný pro dlouhodobé nošení a snadno se čistí. Pokud jej budete nosit 1-3 hodiny denně, doporučujeme filtr vyměnit jednou za měsíc. Pokud jej budete používat méně než 1 hodinu denně, doporučuje se filtr vyměnit každých 45 dní.

Pokud vás tento respirátor zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách Geekbuying za 949 Kč. Pokud zadáte náš kupón 4M5SDAQW, zaplatíte jen 835 Kč. Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat