reklama

Levnější AirPods Pro Lite půjdou do výroby

Levnější AirPods Pro Lite půjdou do výroby
2020-03-07T16:49:36+01:00
• 7. 3. 2020

Foto: macrumors.com

Podle dodavatelského řetězce společnosti Apple bude výroba nových AirPods Pro Lite zahájena již brzy. Konkrétně by se mělo s výrobními procesy začít mezi koncem prvního čtvrtletí a začátkem druhého čtvrtletí. Celková montáž sluchátek by pak měla začít přibližně od začátku poloviny dubna. 

AirPods Pro Lite brzy ve výrobním procesu

Nedávno jsme vás o této skutečnosti informovali, tedy že Apple na levnějších AirPods Pro pracuje. Nyní tuto informaci potvrdily také firmy starající se o dodávky komponent pro údajné AirPods Pro Lite. 

AirPods Pro Lite

Foto: macrumors.com

Tato sluchátka by měla nabídnout levnější vstupenku do řady AirPods Pro. Na kterých částech ale společnost bude šetřit je prozatím neznámo. Je dost možné, že sluchátka budou ochuzena o některé klíčové funkce, jako je noise cancelling a podobně. Celkově jsou detaily ohledně těchto sluchátek velmi liché. Zahraniční média však uvádí, že tato levnější varianta skutečně nabídne stejný zvuk, design a kvalitu jako klasický model, ovšem bez zmíněného rušení okolního hluku (noise cancelling).

Vzhledem k tomu, že původní zprávu zveřejnil server DigiTimes, je třeba se mít na pozoru a spekulace brát s rezervou. Samozřejmě jak se bude čas eventuální výroby blížit, spekulace budou sílit. Pokud se objeví nějaké klíčové novinky, budeme vás o tom jistě informovat na našem webu.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim