reklama

GitHub spustil mobilní aplikaci pro Android a iOS

GitHub spustil mobilní aplikaci pro Android a iOS
2020-03-18T21:29:54+01:00
• 19. 3. 2020

Zdroj: GitHub

Patříte-li mezi vývojáře, slovo GitHub vám jistě není cizí. Pokud jen přece patříte mezi nováčky, jedná se webovou službu podporující vývoj softwaru za pomocí tzv. verzovacího nástroje Git. Jinými slovy pro vývojáře takřka nezbytná věc. A právě vývojáři, respektive uživatelé služby GitHub se nyní dočkali skvělé zprávy.

GitHub míří na mobilní platformy

GitHub měl už před lety svou oficiální aplikaci pro operační systém Android, ovšem v roce 2015 byla z Obchodu Play odstraněna. Od té doby jste pro přístup k repozitářům museli používat aplikaci třetích stran, v případě zoufalství pak mobilní web. Firma v průběhu minulého měsíce vydala novou mobilní aplikaci, která byla k dispozici v beta verzi. Stáhnout si jej můžete pouze na operační systém iOS, iPadOS a Android. 

GitHub GitHub GitHub GitHub

Zdroj: AndroidPolice

Prostřednictvím nové aplikace bude možné udělat spoustu věcí, které nevyžadují složité vývojové prostředí, jako je sdílení zpětné vazby při diskuzi o designu a prohlížení několika řádků kódu. Aplikace vám navíc umožní být neustále produktivní, i když budete mimo počítač. V praxi tak budete moci kontrolovat kód a slučovat změny přes mobilní telefon. Aplikace se navíc bude přizpůsobovat různým velikostem displejů a nabídne také podporu tmavého režimu, jenž se bude aktivovat v závislosti na nastavení systému. 

logo-app GitHub GitHub Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim