reklama

GitHub spustil mobilní aplikaci pro Android a iOS

GitHub spustil mobilní aplikaci pro Android a iOS
2020-03-18T21:29:54+01:00
• 19. 3. 2020

Zdroj: GitHub

Patříte-li mezi vývojáře, slovo GitHub vám jistě není cizí. Pokud jen přece patříte mezi nováčky, jedná se webovou službu podporující vývoj softwaru za pomocí tzv. verzovacího nástroje Git. Jinými slovy pro vývojáře takřka nezbytná věc. A právě vývojáři, respektive uživatelé služby GitHub se nyní dočkali skvělé zprávy.

GitHub míří na mobilní platformy

GitHub měl už před lety svou oficiální aplikaci pro operační systém Android, ovšem v roce 2015 byla z Obchodu Play odstraněna. Od té doby jste pro přístup k repozitářům museli používat aplikaci třetích stran, v případě zoufalství pak mobilní web. Firma v průběhu minulého měsíce vydala novou mobilní aplikaci, která byla k dispozici v beta verzi. Stáhnout si jej můžete pouze na operační systém iOS, iPadOS a Android. 

GitHub GitHub GitHub GitHub

Zdroj: AndroidPolice

Prostřednictvím nové aplikace bude možné udělat spoustu věcí, které nevyžadují složité vývojové prostředí, jako je sdílení zpětné vazby při diskuzi o designu a prohlížení několika řádků kódu. Aplikace vám navíc umožní být neustále produktivní, i když budete mimo počítač. V praxi tak budete moci kontrolovat kód a slučovat změny přes mobilní telefon. Aplikace se navíc bude přizpůsobovat různým velikostem displejů a nabídne také podporu tmavého režimu, jenž se bude aktivovat v závislosti na nastavení systému. 

logo-app GitHub GitHub Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat