reklama

Apple Music má zajištěné licence na několik let dopředu

Apple Music má zajištěné licence na několik let dopředu
2020-03-18T21:30:08+01:00
• 19. 3. 2020

Zdroj: 9to5mac

Společnost Apple měla podle všeho podepsat nové smlouvy pro Apple Music. Konkrétně se jedná o smlouvy pro různá hudební vydavatelství. Konkrétně Apple získal licenci od Universal Music, Sony Music a Warner Music. Na několik budoucích let tak má firma garantováno, že její hudební streamovací služba bude mít možnost nabízet skladby například Adele či Taylor Swift. 

Apple Music získal důležité smlouvy

Zahraniční média ale přišla také s ještě jednou zajímavou zprávou. Hudební vydavatelství prý mnohem raději jednají o spolupráci s Music než s konkurenčním Spotify. Důkazem toho jsou právě takovéto víceleté kontrakty. 

Apple Music

Zdroj: MacRumors

Již delší dobu se také spekuluje o tom, že by Apple dříve nebo později měl představit jednotný balíček, ve kterém budou k dispozici služby Music, Apple TV+ a Apple Arcade za jednotnou cenu. Hlavním hnacím motorem této myšlenky je podle všeho strach Applu ze ztrát příjmů. 

Společnost v současné chvíli nabízí roční předplatné zdarma, pokud si tedy zakoupíte zbrusu nový iPhone, iPad nebo Apple TV. Navíc můžete předplatné sdílet až se šesti dalšími členy, a to v rámci rodinného tarifu. Music v současné chvíli stojí 149 Kč vč. DPH měsíčně. Očekáváme tak, že tento balíček se všemi třemi službami bude stát okolo 12 až 13 dolarů (cca 264 až 286 Kč bez DPH) měsíčně. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim