reklama

Galaxy Watch Active 2 se dočkaly nové edice

Galaxy Watch Active 2 se dočkaly nové edice
2020-03-16T13:30:23+01:00
• 16. 3. 2020

Zdroj: TechRadar

Zhruba před dvěma týdny jihokorejská společnost Samsung představila zbrusu nové hodinky Galaxy Watch Active 2. Výrobce se rozhodl do svého produktového portfolia přidat novou limitovanou edici Under Armor. 

Galaxy Watch Active 2 v Under Armour edici

Nová edice se zaměřuje hlavně na sportovní aktivity. Nabízí tedy několik vylepšení a změn oproti původní verzi chytrých hodinek. Watch Active 2 Under Armor Edition vám může nabídnout běžecké tipy a zpětnou vazbu díky vestavěnému trenérovi. Tato funkce je užitečná zvláště ve chvíli, kdy máte také chytrou obuv Under Armour. 

Galaxy Watch Active 2

Zdroj: TechRadar

Hodinky také spolupracují s MapMyRun – webovým serverem pro sledování běhu. Prostřednictvím této aplikace máte přístup ke svým sportovním plánům. Výrobce si mimo jiné připravil některé další sportovní prvky. Například konstrukce je vyrobena tak, aby umožňovala pohodlnější nošení. Je vyrobena z lehkého hliníkového těla s Fluoroelastomerem, takže jej při běhu na ruce vůbec neucítíte. 

Watch Active 2 Under Armor Edition bude v prodeji nejprve ve Velké Británii za zhruba 380 dolarů, tj. cca 8 832 Kč bez DPH. Další trhy přibudou v následujících týdnech. V současné chvíli si nové hodinky můžete objednat prostřednictvím oficiálního e-shopu společnosti Samsung. O dostupnosti v České republice vás budeme samozřejmě informovat na našem webu. 

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim