reklama

T-Mobile nabízí neomezená data v době krize

T-Mobile nabízí neomezená data v době krize
2020-03-16T10:24:31+01:00
• 16. 3. 2020

Zdroj: T-Mobile

2

Minulý týden mobilní operátor O2 spustil speciální nabídku pro své zákazníky, v rámci které jsou dostupná neomezená data zdarma v době nouzového stavu v Česku. Nyní se přidává také operátor T-Mobile, který v podstatě nabízí tu samou akci.

O2 zdarma dá neomezená data k tarifům kvůli pandemii

T-Mobile a neomezená data

Mobilní operátor T-Mobile nás dnes informoval, že všem svým tarifním zákazníků nabídne neomezená data v dobře krize zdarma. Konkrétně je bude možné aktivovat skrze aplikaci Můj T-Mobile od středy 18. března 2020. Aktuálně nabídka platí do 30. dubna 2020, přičemž následně může dojít k prodloužení podle toho, jak se bude vyvíjet situace.

„Plně si uvědomujeme závažnost současné situace a chceme zákazníkům pomoci uspokojit jejich aktuální osobní i pracovní potřeby. S neomezenými daty mohou jak zůstat ve spojení se svými blízkými, školami či pracovišti, tak průběžně získávat informace o aktuálním dění,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: „Dobu, kterou zákazníci budou trávit doma, si pak mohou obohatit tím nejlepším z naší televizní nabídky.“

Zdroj: T-Mobile

Nabídka jako taková platí i pro firemní zákazníky, kteří nemají výhody vycházející z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka.  Nezapomnělo se ani na předplacenkáře, kteří dostanou 50 % kreditu navíc při dobití. Tento bonusový kredit navíc má platnost 30 dní.

SAZKAmobil zavádí neomezené volání a SMS po dobu krize pro předplacenkáře

Dále T-Mobile nabízí rozšířenou nabídku televize, kde nově budou dostupné kanály jako  T-Mobile: BBC Earth či Premier Sport.

V současné situaci se snažíme zákazníkům maximálně usnadnit jejich obchodní i soukromý životProvoz na naší síti budou naší kolegové z oddělení správy sítí pozorně sledovat a pracovat na zvyšování její kapacity. Zároveň prosíme o podporu a trpělivost, pokud by se během aktivace neomezeného množství dat dočasně vyskytly nějaké technické problémy. Samozřejmě se je budeme snažit odstranit co nejdříve,“ vysvětluje Juraj Bóna. „Protože chceme přispět k ochraně zdraví veřejnosti i svých zaměstnanců, apelujeme na zákazníky, aby naše prodejny navštěvovali jen v naléhavých případech a raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Předem děkujeme za pochopení a vstřícnost.“

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hakus von Tyros

22. 3. 2020, 18:06

Jako vždy.
Vodafone opět zaostává.

Přemysl Vaculík

VIP 22. 3. 2020, 18:44

Už se k tomu vyjádřil, jde mu o vytíženost sítě, nezvládla by to.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat