reklama

T-Mobile nabízí neomezená data v době krize

T-Mobile nabízí neomezená data v době krize
2020-03-16T10:24:31+01:00
• 16. 3. 2020

Zdroj: T-Mobile

2

Minulý týden mobilní operátor O2 spustil speciální nabídku pro své zákazníky, v rámci které jsou dostupná neomezená data zdarma v době nouzového stavu v Česku. Nyní se přidává také operátor T-Mobile, který v podstatě nabízí tu samou akci.

O2 zdarma dá neomezená data k tarifům kvůli pandemii

T-Mobile a neomezená data

Mobilní operátor T-Mobile nás dnes informoval, že všem svým tarifním zákazníků nabídne neomezená data v dobře krize zdarma. Konkrétně je bude možné aktivovat skrze aplikaci Můj T-Mobile od středy 18. března 2020. Aktuálně nabídka platí do 30. dubna 2020, přičemž následně může dojít k prodloužení podle toho, jak se bude vyvíjet situace.

„Plně si uvědomujeme závažnost současné situace a chceme zákazníkům pomoci uspokojit jejich aktuální osobní i pracovní potřeby. S neomezenými daty mohou jak zůstat ve spojení se svými blízkými, školami či pracovišti, tak průběžně získávat informace o aktuálním dění,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: „Dobu, kterou zákazníci budou trávit doma, si pak mohou obohatit tím nejlepším z naší televizní nabídky.“

Zdroj: T-Mobile

Nabídka jako taková platí i pro firemní zákazníky, kteří nemají výhody vycházející z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka.  Nezapomnělo se ani na předplacenkáře, kteří dostanou 50 % kreditu navíc při dobití. Tento bonusový kredit navíc má platnost 30 dní.

SAZKAmobil zavádí neomezené volání a SMS po dobu krize pro předplacenkáře

Dále T-Mobile nabízí rozšířenou nabídku televize, kde nově budou dostupné kanály jako  T-Mobile: BBC Earth či Premier Sport.

V současné situaci se snažíme zákazníkům maximálně usnadnit jejich obchodní i soukromý životProvoz na naší síti budou naší kolegové z oddělení správy sítí pozorně sledovat a pracovat na zvyšování její kapacity. Zároveň prosíme o podporu a trpělivost, pokud by se během aktivace neomezeného množství dat dočasně vyskytly nějaké technické problémy. Samozřejmě se je budeme snažit odstranit co nejdříve,“ vysvětluje Juraj Bóna. „Protože chceme přispět k ochraně zdraví veřejnosti i svých zaměstnanců, apelujeme na zákazníky, aby naše prodejny navštěvovali jen v naléhavých případech a raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Předem děkujeme za pochopení a vstřícnost.“

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hakus von Tyros

22. 3. 2020, 18:06
Android aplikace

Jako vždy.
Vodafone opět zaostává.

Přemysl Vaculík

VIP 22. 3. 2020, 18:44

Už se k tomu vyjádřil, jde mu o vytíženost sítě, nezvládla by to.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim