reklama

Facebook a Instagram nebudou publikovat nové AR filtry

Facebook a Instagram nebudou publikovat nové AR filtry
2020-03-25T21:07:18+01:00
• 26. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud se chystáte vytvářet AR filtry pro Instagram nebo Facebook, budete zřejmě velmi zklamáni. Největší sociální síť světa ve svém příspěvku na stránce Spark AR napsala, že nebude k dispozice moderování na Instagramu a Facebooku. Sociální sítě tak nebudou schopny přijmout, respektive schválit nové filtry a další AR výtvory. Kvůli koronaviru byli totiž všichni moderátoři posláni domů. 

Facebook a Instagram nemoderují

Spark AR Studio je aplikace sloužící k vytváření VR filtrů pro sociální sítě Facebook a Instagram. V příspěvku společnost oznamuje, že za účelem ochrany zdraví zaměstnanců a celkové bezpečnosti byli všichni posláni domů. Tvůrci však mohou svou práci nechat poslat ke schválení, ovšem nemohou očekávat, že bude jejich výtvor v brzké době zkontrolován, tedy přijat. V příspěvku pak není nijak uvedeno, kdy by se zaměstnanci mohli ke své dosavadní činnosti vrátit. 

Facebook

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nicméně, některé automatické moderování stále funguje, takže tvůrci budou mít možnost získat zpětnou vazbu na své navržené AR filtry. Kromě toho společnost i nadále pracuje na nalezení způsobu, jak by tvůrci mohli pokračovat v publikování i přes náročné časy kolem koronaviru. Moderátoři Spark AR bohužel momentálně nebudou moci pracovat z domova, zřejmě kvůli bezpečnosti. Dokud nebude stanoveno jinak, moderování bude pozastaveno. Pokud patříte mezi tvůrce, doporučuji sledovat blog Facebooku.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim