Facebook a Instagram nebudou publikovat nové AR filtry

Facebook a Instagram nebudou publikovat nové AR filtry
2020-03-25T21:07:18+02:00
• 26. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud se chystáte vytvářet AR filtry pro Instagram nebo Facebook, budete zřejmě velmi zklamáni. Největší sociální síť světa ve svém příspěvku na stránce Spark AR napsala, že nebude k dispozice moderování na Instagramu a Facebooku. Sociální sítě tak nebudou schopny přijmout, respektive schválit nové filtry a další AR výtvory. Kvůli koronaviru byli totiž všichni moderátoři posláni domů. 

Facebook a Instagram nemoderují

Spark AR Studio je aplikace sloužící k vytváření VR filtrů pro sociální sítě Facebook a Instagram. V příspěvku společnost oznamuje, že za účelem ochrany zdraví zaměstnanců a celkové bezpečnosti byli všichni posláni domů. Tvůrci však mohou svou práci nechat poslat ke schválení, ovšem nemohou očekávat, že bude jejich výtvor v brzké době zkontrolován, tedy přijat. V příspěvku pak není nijak uvedeno, kdy by se zaměstnanci mohli ke své dosavadní činnosti vrátit. 

Facebook

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nicméně, některé automatické moderování stále funguje, takže tvůrci budou mít možnost získat zpětnou vazbu na své navržené AR filtry. Kromě toho společnost i nadále pracuje na nalezení způsobu, jak by tvůrci mohli pokračovat v publikování i přes náročné časy kolem koronaviru. Moderátoři Spark AR bohužel momentálně nebudou moci pracovat z domova, zřejmě kvůli bezpečnosti. Dokud nebude stanoveno jinak, moderování bude pozastaveno. Pokud patříte mezi tvůrce, doporučuji sledovat blog Facebooku.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat