reklama

OnePlus zřejmě nepředstaví Nord SE aktualizováno

OnePlus zřejmě nepředstaví Nord SE [aktualizováno]
2021-03-29T19:45:40+01:00
• 29. 3. 2020

Zdroj: Gizmochina.com

1

Aktualizováno 29. 3.

Původní spekulace naznačovaly, že se v březnu dočkáme upravené verze OnePlus Nord. Novinka se měla jmenovat OnePlus Nord SE. Nejnovější spekulace ale poukazují, že tento model byl zrušen a neplánuje se jeho uvedení. Zřejmě se tak společnost soustředí na nadcházející generaci. V dohledné době by se měl představit také nástupce Nord N10.

Původní článek 13. 11.

OnePlus se v červenci pustil do nízkorozpočtového segmentu se smartphony s modelem OnePlus Nord. Společnost nedávno rozšířila řadu Nord o One Plus Nord N10 5G a N100.  Nyní zpráva od Android Central odhaluje, že v prvním čtvrtletí příštího roku by měl být představen nový zástupce levných OnePlus pod označením OnePlus Nord SE.

Nástupce původního Nord?

Redakce Android Central má zdroje přímo z první ruky, tedy od výrobce, a říká, že Nord SE bude cenově dostupným zařízením, stejně jako všechna zařízení Nord před ním. Zařízení s kódovým označením „Ebba“ by mělo dostat funkce, jako je 65W Warp Charging, jako má OnePlus 8T, baterii i kapacitě 4 500 mAh a AMOLED displej. Bohužel další specifikace, jako fotoaparát či procesor jsou prozatím zahaleny tajemstvím.

OnePlus

OnePlus Nord; Zdroj: OnePlus

Dostupné zprávy také říkají, že tato novinka bude dostupná v Indii a Evropě, v USA pak pravděpodobně nikoliv. Nord SE by měl být představen společně s OnePlus 9, který očekáváme v březnu příštího roku. Kvůli nedostatku informací tak můžeme pouze hádat, zda-li se bude jednat o nástupce prvního OnePlus Nord, nebo jen další zástupce této řady. Pozitivní však je, že zde bude AMOLED panel, a ne LCD, jako u nedávno představených Nord N10 a Nord N100.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

René Fírek

13. 11. 2020, 20:50

Spíše dohady než informace.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat