5G iPhone 12 nemá být výrazně zpožděn

5G iPhone 12 nemá být výrazně zpožděn
2020-03-23T16:30:51+02:00
• 23. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Podle nejnovějších zpráv by se nový iPhone 12 chystaný na letošní podzim neměl nijak výrazně opozdit. Zmiňuje to server Bloomberg, který dále uvádí, že vše jde zatím podle plánů. Jejich anonymní zdroj jim potvrdil, že k představení má stále dojít na podzim.

iPhone 12 s 5G na podzim

Nový iPhone je obvykle představován na začátku září. To zatím dle těchto posledních informací odpovídá. Prodeje totiž obvykle začínají ke konci září. Jiný zdroj serveru Bloomberg však zmiňuje, že produkce je stále pomalejší než obvykle kvůli koronaviru. Krom toho mnoho dodavatelů součástek z různých zemí po celém světě omezuje či pozastavuje svoji výrobu.

TSMC

Zdroj: Dotekomanie.cz

Přes všechny tyto potíže byl ale Apple schopen sestavit testovací modely iPhonu 12 s 5G již minulý měsíc, avšak v menším množství. Dle zdrojů totiž návrh klíčových funkcí pro nový iPhone proběhl již mezi listopadem a prosincem vloni. Masová produkce nového iPhonu má pak začít až v květnu.

Uvidíme, zda bude představení či start prodejů nového iPhonu 12 nebo iPhonu 12 Pro nějak ovlivněno. Je možné, že ve velmi omezeném množství začne jako obvykle ke konci září. Větší dodávky pak budou následovat v dalších měsících.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat