reklama

Bezkontaktní teploměr v akci za 1 225 Kč sponzorovaný článek

Bezkontaktní teploměr v akci za 1 225 Kč [sponzorovaný článek]
2020-03-24T08:23:40+01:00
• 23. 3. 2020

Čínská společnost nedávno představila zbrusu nový bezkontaktní teploměr. Jde o nástupce úspěšného bestselleru, který se mezi zákazníky těšil velké oblibě. Nový model má velkou šanci na minimálně stejně tak dobré výsledky, jelikož přináší oproti předchůdci celou řadu vylepšení a nových funkcí.

Teploměr nejen pro děti

Nový teploměr staví na základech předchůdce a nabízí prémiový design, mnoho chytrých funkcí a spoustu novinek. Novinka nabízí například o 20 % lehčí plastové pouzdro či o 40 % větší displej.

Suma sumárum se jedná o bezkontaktní teploměr, který jednoduše podržíte ve vzdálenosti do 3 cm od čela, stisknete tlačítko a okamžitě dostanete zpětnou vazbu v podobě naměřené teploty s přesností na desetiny stupňů Celsia. 

Teploměr Teploměr Teploměr

Mezi klíčové vlastnosti patří rychlé měření do jedné sekundy, vysoká přesnost díky německému Heimann senzoru či bezkontaktní měření. Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na přehledný LED displej. K napájení pak slouží dvě 1,5V AAA baterie. Nenechte se ale zmást, teploměr budete moci využít až 3 000x.

Další vlastnosti

  • rozsah měření teploty: 32°C až 42.9°C
  • přesnost měření: +/- 0,3°C; +/- 0,2°C (v rozsahu 35°C až 42°C)
  • provozní teplota 16°C až 35°C při vlhkosti vzduchu menší než 85% a atmosférickém tlaku 70 až 106kPa

Teploměr je u internetového obchodu eBay po dobu prvního týdne jen za 1 225 Kč. Obchod eBay kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim