reklama

Telegram 5.15 přináší nejen valentýnské novinky

Telegram 5.15 přináší nejen valentýnské novinky
2020-02-14T16:30:50+02:00
• 14. 2. 2020

Telegram patří mezi komunikační služby, které se rozvíjejí zřejmě nejrychleji. Ostatně jde vidět, že poměrně pravidelně přidávají a vylepšují funkce. Někdy je novinek mnoho, ale tentokrát jsme se dočkali jen několika změn, mezi kterými najdeme například o novou podobu profilů.

Telegram 5.14 vylepšuje ankety a přidává drobné změny

Telegram 5.15

Hlavní viditelnou novinkou jsou samotné profily. Sice se nejedná o sociální síť, ale Telegram se k tomu dost blíží. Při komunikaci s jakoukoliv osobou si můžete kliknout pro profil, přičemž nová podoba nabízí rychlý přístup ke kontaktním informacím, ale více se klade důraz na soubory, odkazy, dokumenty a audio soubory, součástí jsou i skupiny, které sdílíte s kontaktem.

Telegram 5.15

V tomto ohledu se zapracovalo i na procházení souborů, respektive fotografií. Telegram opouští navigování pomocí gest a zavádí jednoduché klikání. Záleží tedy, na jakou stranu obrazovky kliknete. Dle společnosti se jedná o jednodušší a rychlejší způsob prohlížení souborů.

Telegram 5.15

Telegram minulý rok nabídl funkci People Nearby, díky které jste si mohli pohodlně prohodit kontakty. Nyní povyšuje novinku na verzi 2.0, která v podstatě působí jako seznamka. Ve svém okolí tak můžete objevit nové lidi a začít s nimi komunikovat. Samozřejmě první musíte povolit v aplikaci, že chcete být takto objeveni. Dá se tedy říci, že Telegram nabízí funkci seznamek. Poslední drobnou novinkou jsou nové emoji, což jen doplňuje dnešní novinky.

logo-app Telegram Telegram Messenger LLP Zdarma ANDROID logo-app Telegram Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim