reklama

Telegram 5.14 vylepšuje ankety a přidává drobné změny

Telegram 5.14 vylepšuje ankety a přidává drobné změny
2020-01-24T11:30:42+01:00
• 24. 1. 2020

Komunikační služba Telegram poměrně často představuje novinky, ale v trochu jiné formě než konkurence. Zde se vždy dočkáme představení několika funkcí najednou a nová aktualizace aplikace není výjimkou. Sice jsme se nedočkali tak zásadních úprav jako minule, ale nejednoho uživatele mohou zaujmout.

Telegram 5.13 přináší spoustu novinek

Telegram 5.14

Společnost v nové aktualizaci Telegram 5.14 vyzdvihuje zejména změny u anket. Ty jsou již nějakou dobu dostupné a těší se zájmu hlavně u skupin a kanálů. Nově se nabízí tři typy anket. V první řadě můžete zvolit, aby hlasující mohl ihned po volbě odpovědi vidět, jaké jsou celkové výsledky. Další možnost se týká výběru více odpovědí a poslední typ spíše působí jako kvíz, jelikož autor ankety zvolí odpověď, kterou považuje za správnou.

Tyto změny jsou spíše rozšiřující, ale dočkali jsme se představení i Bot API. To nejvíce využijí vývojáři botů pro ankety. Nabízí se tedy možnost vytváření většího množství anket, které mohou mít větší dosah a není potřeba je jednotlivě tvořit.

Kromě těchto změn jsme se dočkali grafických úprav. Například si budete moci zvolit, jak moc mají být zaoblené strany chatovacích bublin. U aplikace pro Android je také nově ukazatel stahování nebo nahrávání souboru, což je praktické pro sledování průběhu.

logo-app Telegram Telegram Messenger LLP Zdarma ANDROID logo-app Telegram Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim