reklama

Huawei představí sérii P40 v Paříži 26. března

Huawei představí sérii P40 v Paříži 26. března
2020-03-26T13:35:18+02:00
• 25. 2. 2020

Foto: GadgetMatch

Nový top model společnosti Huawei bude představen 26. března v Paříži. Nové telefony Huawei P40 pravděpodobně ale budou bez Google služeb, což jejich atraktivitu značně snižuje. Přesto mají nabídnout špičkový fotoaparát spolu s pěti zadními snímači.

Huawei P40 již za měsíc

Série modelů s označením Px je vždy zaměřená především na fotografické schopnosti a jedná se o top modely pro první polovinu roku, než přijdou telefony řady Mate. Zatímco poslední Huawei P30 Pro ještě nabízel Android s Google službami, loňský Mate 30 Pro již ne. Druhý zmíněný model se proto dostal do Česka až s velkým zpožděním.

Foto: 91Mobiles

Bohužel ani u modelů P40 si čínská společnost chuť nezpraví. Google služby spolu s obchodem Google Play a aplikacemi jako Gmail, Google Mapy, YouTube a mnohé další nebudou na telefonu vůbec k dispozici.

Výbava má být ale špičková. OLED displej má nabídnout obnovovací frekvenci 120 Hz. Nejvyšším modelem celé řady má být P40 Premium, který má mít 10násobný optický zoom. Ten doplní ultraširokoúhlý snímač, hlavní snímač, makro a snímač hloubky (ToF).

Zdroje: androidcentral.com, gadgetmatch.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim