reklama

Galaxy Fold 2 má dorazit již v červenci a nabídne S Pen

Galaxy Fold 2 má dorazit již v červenci a nabídne S Pen
2020-02-19T13:30:55+02:00
• 19. 2. 2020

Samsung Galaxy Fold první generace byl představen již před rokem, a ačkoliv se začal prodávat v Česku teprve nedávno, již netrpělivě vyhlížíme jeho nástupce. Před pár dny jsme se dočkali sice modelu Galaxy Z Flip, ten nabízí ale zcela jiný koncept. Plnohodnotný nástupce Galaxy Fold 2 by měl být představen v červenci a nyní se k nám dostávají první informace.

Galaxy Fold 2 uvnitř bez výřezu

Nástupce prvního ohebného telefonu od Samsungu má nabídnout vnitřní displej s úhlopříčkou 7,7 palce a bez jakéhokoliv výřezu. Fotoaparát zde má být integrován buď v displeji nebo jako průstřel. Vnější displej má vyplnit celou obrazovku a vcelku překvapivě zde má být displej Infinity-V, tedy s kapkovitým výřezem.

Velkou novinkou má být podpora stylusu S Pen známého z řady Note. Ten má být údajně v nové formě. Na zádech se má pak nacházet fotoaparát z Galaxy S20+, tedy 12MPx hlavní snímač, 12MPx ultraširokoúhlý, 64MPx teleobjektiv a nakonec VGA ToF snímač hloubky. Možnou podobu Galaxy Fold 2 vytvořil na základě těchto informací Ben Geskin. Obrázky můžete vidět v článku.

Použitými materiály má být keramika a kov. Mezi dostupné barevné varianty bude patřit modrá, stříbrná, zlatá, růžová a černá. Galaxy Fold 2 má být představen v třetím čtvrtletí roku 2020, nejpravděpodobněji v červenci.

Zdroje: twitter.com, androidauthority.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim