reklama

Bezdrátová sluchátka s Bluetooth 5 za 350 Kč na Cafago.com sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka s Bluetooth 5 za 350 Kč na Cafago.com [sponzorovaný článek]
2020-02-14T07:24:21+02:00
• 14. 2. 2020

Bezdrátová sluchátka nemusejí být drahá jako třeba AirPods nebo Galaxy Buds. Pokud nemáte tisíce korun, ale jen pár stovek, jistě oceníte na eshopu Cafago.com produkt, který si dnes přiblížíme. Jedná se o bezdrátová sluchátka s Bluetooth 5.0, které zároveň umí posloužit jako powerbanka.

F9 BT 5.0 bezdrátová sluchátka

Jedná se o špunty do uší, díky čemuž dobře drží v uších a příjemně utěsní okolní hluk ve srovnání s klasickými peckami. Sluchátka jsou také částečně odolná vůči potu, takže se hodí i na sportování. Dobíjení probíhá v praktickém pouzdru. Uvnitř vidíte stav baterie každého sluchátka a také procenta nabití celého pouzdra.

KUPUJTE ZDE NYNÍ ZA 358 Kč

bezdrátová sluchátka bluetooth sluchátka

Pouzdro disponuje kapacitou 2000 mAh a má klasický USB port. Můžete tak do něj zapojit kabel a nabíjet váš telefon. Výdrž baterie sluchátek je na jedno nabití pouzdra až 120 hodin, což je výborná hodnota.

Konektivitu zajišťuje Bluetooth verze 5.0. Na každém sluchátku je dotekové tlačítko, které má různé účely dle počtu nebo délky stisku. Jedním krátkým dotekem například pozastavíte hudbu, naopak dlouhým aktivujete hlasovou asistentku.

bluetooth sluchátka bezdrátová sluchátka

Tyto bezdrátová sluchátka nyní se slevou 58 % pořídíte ZDE jen za 358 Kč , což je vskutku lidová cena a vaši peněženku to tak rozhodně nezatíží. Poštovné máte zdarma a jako pozitivní je krátká doba doručení už od jednoho týdne.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim