reklama

ZENS Liberty aneb bezdrátová nabíječka funkční jako AirPower

ZENS Liberty aneb bezdrátová nabíječka funkční jako AirPower
2020-01-04T15:00:11+01:00
• 4. 1. 2020

Co společnost Apple nedokázala, jiní ano. Firma ZENS právě nyní představila zbrusu novou bezdrátovou nabíječku, která je vybavena 16 cívkami, tak jako měla původně nabízet nabíječka AirPower. 

ZENS Liberty nabízí to, co měl AirPower

Nizozemská značka ZENS oznámila bezdrátovou nabíječku, která dokáže nabíjet dvě zařízení kdekoli na podložce. ZENS Liberty, tak se nabíječka nazývá, umožňuje nabíjet libovolná zařízení podporující Qi. 16 cívek poskytuje celkový výkon 30 W (2×15 W) a podporuje také Apple a Samsung Fast Charge. Mezitím lze vestavěný port 2.4A USB použít k nabíjení jiného zařízení, včetně Apple Watch pomocí volitelného příslušenství Apple Watch USB-stick.

„16 vzájemně se překrývajících nabíjecích cívek poskytuje úplnou volnost umístění zařízení a umožňuje vám umístit dvě zařízení kdekoli na nabíjecí podložku. Pro ty, kteří přemýšleli, proč je USB port umístěn na horní straně nabíjecí podložky, důvodem je Apple Watch‌ USB-stick. Tento doplněk je speciálně vytvořen pro Liberty, také můžete současně nabíjet iPhone, AirPods a Apple Watch,“ prohlásila společnost ZENS. 

USB-stick je vyroben ze stejného hliníku jako celá nabíječka, přičemž umístěn je ve svislé poloze v USB-portu pro nabíjení chytrých hodinek v režimu spánku. Nabíječka je mimo jiné oficiálně certifikována MFi (Made For iPhone) a podporuje Apple Watch Series 1, 2, 3, 4 a 5. 

ZENS Liberty disponuje USB-C portem a je dodáván s 60W USB-C certifikovaným napájecím adaptérem. K dispozici je varianta s povrchem vysoce kvalitního vlněného čalounického materiálu, nebo s tvrzeným skleněným povrchem odhalujícím překrývající se cívky. První verze se prodává za  3 565 Kč bez DPH, zatímco druhý model za 4 584 Kč bez DPH. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim