reklama

Samsung chystá tablet Galaxy Tab A4s

Samsung chystá tablet Galaxy Tab A4s
2020-01-04T13:30:55+01:00
• 4. 1. 2020

Zdroj: Samsung

V pořadí již třetí certifikační úřad vydal potřebné povolení nadcházejícímu tabletu, který se momentálně skrývá pod kódovým označením SM-T307U. K Wi-Fi Alliance a Bluetooth SIG je další na řadě vládní agentura FCC ze Spojených států. Jihokorejský výrobce by měl zařízení uvést pod oficiálním názvem Galaxy Tab A4s a hodlá jej v konečném výsledku směrovat ke konkurenci do segmentu střední třídy.

Zlatá střední cesta

Ačkoliv v současné chvíli můžeme pracovat pouze s minimem informací, tak i hrstka dostupných specifikací dává jasnější představu o celém tabletu. Přední část má zabírat displej s úhlopříčkou okolo 8,39 palců, ale přesné rozlišení prozatím bohužel neznáme. Dále celá konstrukce údajně měří 201,9 x 124,4 mm.

Mezi uniklé vlastnosti ještě patří 4 850mAh baterie podporující technologii rychlého 15W nabíjení, GPS modul, podporu sítí 4. generace, dvoupásmového WiFi připojení (a/b/g/n/ac) nebo operační systém Android ve verzi 9.0, ke kterému samozřejmě připojí vlastní uživatelské rozhraní.

Nakonec nepodložené zprávy mu připisují neupřesněný procesor Exynos z vlastní dílny a interní úložiště o velikosti 32 GB. Zůstává otázkou, zda Samsung ukáže dnešní novinku už příští týden během veletrhu CES v Las Vegas či až v únoru vedle hojně očekávaného telefonu Galaxy S11 (S20).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim