reklama

Xiaomi představilo ZMI Smart Alarm Clock Speaker

Xiaomi představilo ZMI Smart Alarm Clock Speaker
2020-01-03T15:00:49+02:00
• 3. 1. 2020
1

Čínská společnost Xiaomi, respektive její ekologická firma Zimi právě dnes oznámila nový reproduktor/budík ZMI. Jedná se o nejnovější produkt této společnosti a podporuje celou řadu funkcí. Pojďme se na novinku společně podívat.

ZMI Smart Alarm Clock Speaker nabídne nízkou cenu

Reproduktor/budím ZMI je vybaven kulatou konstrukcí s plochým čelním panelem pro zobrazení nejdůležitějších informací. Na přední straně je k dispozici čistý černí displej, který zobrazuje informace v obyčejných bílých textech. Hlavní tělo je na přiložených snímcích v bílé barvě, ovšem v prodeji bude také v jiných variantách.

Podle oficiálních informací je reproduktor/budík ZMI vybaven technologií Bluetooth 5.0 pro bezdrátové připojení. Dále je vybaven zabudovanými vnitřními magnetickými NdFeB a výdrž baterie činí až 72 hodin při jednom nabití. Chytrý budík může nabídnout až 30 různých programů.

ZMI Smart Alarm Clock Speaker není v současné době k dispozici, ovšem oficiální prodej startuje 15. ledna 2020. Podrobnosti o cenách prozatím nebyly zveřejněny. Očekává se ale, že by se cena měla pohybovat kolem 15 dolarů, tj. zhruba 344 Kč bez DPH.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Bohuslav Štěpánek

3. 1. 2020, 15:37
Apple aplikace

Jakých programů?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim