reklama

Tactix Delta jsou nové hodinky s vojenskými standardy

Tactix Delta jsou nové hodinky s vojenskými standardy
2020-01-22T07:16:27+02:00
• 21. 1. 2020
3

Společnost Garmin se pochlubila svými zbrusu novými chytrými hodinkami Tactix Delta. I v tomto případě se jedná o hodinky, které jsou postaveny na vojenských standardech. Novinkou čtvrté generace je hlavně 1,4palcový displej podobný tomu, který jsme mohli vidět v loňském roce u Fénix 6. Další novinkou pak je například funkce správce napájení, jež vám dává předpovědi výdrže baterie na základě toho, jaké nastavení zapnete a vypnete.

Tactix Delta nabídnou špičkovou ochranu

Velkou novinkou této čtvrté generace je také tajný režim, jenž zcela znemožňuje ukládání a sdílení vašich informací a tlačítko pro vymazání veškeré paměti zařízení. Nejedná se ale o zcela nové funkce – jednotlivě se totiž objevily v hodinkách Instinct Tactical Edition a Marq Commander. Ovšem vzhledem k bezpečnostním rizikům, které může GPS sledování mít, je dobře, že společnost tyto funkce implementovala. 

Tactix Delta

Spolu s novými funkcemi ochrany osobních údajů zahrnul Garmin řadu „taktických funkcí“, které se vracejí z předchozích hodinek Tactix. K dispozici tak je režim Jumpmaster, který má pomoci navigovat parašutisty k jejich cíli, a dvoupolohové GPS, které mohou na jedné obrazovce zobrazit dvě sady souřadných systémů. 

K mání je ale také typičtější sada funkcí. V Garmin Tactix Delta můžete uložit až 2 000 skladeb. Hodinky podporují Garmin Pay a mohou být nastaveny tak, aby přijímaly upozornění ze spárovaných hodinek. Garmin tvrdí, že na jedno nabití hodinky vydrží až 21 dní, případně 80 dní při režimu úspory baterie. Chytré hodinky jsou v prodeji počínaje dnešního dne za 899,99 dolarů, tedy zhruba za 20 255 Kč bez DPH.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Michal Krajči

22. 1. 2020, 7:14
Android aplikace

Strašne veľa chýb v článku… Prečítajte si po sebe…. ????

Zdeněk Koutský

22. 1. 2020, 15:53

Dobrý den, kde se prosím v článku nachází chyby?

Hakus von Tyros

21. 1. 2020, 19:52
Android aplikace

Hezké počtení.
Na první pohled ano .
Ale … .
Kdo z nás by si zakoupil „chytré“, rádo by chytré hodinky za tak málo kaček.
Málo kaček = málo chyrosti.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim