reklama

Elektrokolob─Ť┼żka Kugoo S1 a chytr├Ż vysava─Ź v akci! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Elektrokolob─Ť┼żka Kugoo S1 a chytr├Ż vysava─Ź v akci! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-01-21T17:47:48+01:00
ÔÇó 21. 1. 2020

Elektrokolob─Ť┼żka Kugoo S1 nyn├ş ve slev─Ť!

V obchod─Ť Geekbuying je nyn├ş za ak─Źn├ş cenu k dispozici velice zaj├şmav├Ż produkt. Jde o elektrokolob─Ť┼żku, ale ne jen tak ledajakou kolob─Ť┼żku. Vyr├íb├ş ji ─Ź├şnsk├ę Kugoo, jmenuje se Kugoo S1 a disponuje vlastn├şm pohonn├Żm syst├ęmem. Pokud v├ís tedy p┼Öestane bavit nekone─Źn├ę odr├í┼żen├ş nohou, m┼»┼żete si odpo─Źinout a nechat se bez n├ímahy vozit.

Elektrokolob─Ť┼żka

Kugoo S1 je lehk├í a snadno skladateln├í┬á kolob─Ť┼żka, kter├í v├ís sveze rychlost├ş a┼ż 35 km/h, p┼Öi─Źem┼ż na jedno pln├ę nabit├ş je schopna ujet a┼ż 30 km. V├í┼ż├ş p┼Öitom jen 12 kg, tak┼że ani jej├ş p┼Öeprava nen├ş nijak n├íro─Źn├í. Nesm├şrnou v├Żhodou je, ┼że pro nab├şjen├ş nen├ş nutn├ę nosit ji k z├ísuvce v ob├Żv├íku. Sama se toti┼ż dok├í┼że dob├şjet p┼Öi va┼í├ş j├şzd─Ť odr├í┼żen├şm, jeliko┼ż disponuje gener├ítorem elekt┼Öiny. Ke kolob─Ť┼żce je dostupn├í mobiln├ş aplikace pro jednoduchou spr├ívu funkc├ş a parametr┼».

Kolob─Ť┼żka Kugoo S1 stoj├ş za b─Ť┼żn├Żch okolnost├ş 11 486 K─Ź p┼Öi koupi z polsk├ęho skladu, nyn├ş je v┼íak exkluzivn─Ť k dispozici za zlevn─Ťnou cenu. Kone─Źn├í cena tedy ─Źin├ş 6 751 K─Ź. Pokud ale zad├íte n├í┼í kup├│n GKB305S, zaplat├şte jen 5 850 K─Ź.┬áNemus├şte se b├ít celn├şm poplatk┼», jeliko┼ż z├ísilka je pos├şl├ína z polsk├ęho skladu. A to u┼ż stoj├ş za zv├í┼żen├ş. Pokud m├íte z├íjem,┬ák zakoupen├ş je Kugoo S1 dostupn├í ZDE.

Xiaomi Jimmy JV53 aneb kouzeln├şk pro va┼íi dom├ícnost

Velmi rozrostlou spole─Źnost Xiaomi je mo┼żno zn├ít hlavn─Ť d├şky skv─Ťl├Żm mobiln├şm telefon┼»m, kter├ę v─Ťt┼íinou v dan├ę cenov├ę kategorii nemaj├ş konkurenci. A pon─Ťvad┼ż je spole─Źnost velmi rozrostl├í, tak nenab├şz├ş ji┼ż pouze mobiln├ş za┼Ö├şzen├ş, tablety apod., ale vydala se dal┼í├şmi sm─Ťry. Od Xiaomi je mo┼żno zakoupit sluch├ítka, dokonce chytr├í sv─Ťtla a elektrick├ę kolob─Ť┼żky. Dnes se v┼íak pod├şv├íme na skv─Ťl├ęho dom├íc├şho pomocn├şka, kter├Ż je opravdu u┼żite─Źn├Ż a nem─Ťl by chyb─Ťt v ┼ż├ídn├ę modern├ş dom├ícnosti.

Xiaomi Jimmy JV53 Xiaomi Jimmy JV53

Ru─Źn├ş vysava─Ź od spole─Źnosti Xiaomi nab├şz├ş hned n─Ťkolik funkc├ş. Jednou z nich je nap┼Ö├şklad jak schopnost vys├ívat, tak vyt├şrat podlahu. M┼»┼żete si tedy b├Żt jisti, ┼że v├í┼í domov, nebo alespo┼ł podlaha ve va┼íem domov─Ť, tak bude dokonale ─Źist├í. Se sv├Żm vysok├Żm sac├şm v├Żkonem a┼ż 2000 Pa je tak├ę schopn├Ż uklidit ve┼íker├Ż prach a jin├ę ne─Źistoty, kter├ę se na podlaze nach├ízej├ş.

Origin├íln├ş Xiaomi Jimmy JV53 na ─Źesk├Żch e-shopech prozat├şm nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu Geekbuying┬ábude po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 4 688 K─Ź. Pokud ale zad├íte n├í┼í kup├│n JV53177, zaplat├şte jen 3 992 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost slevy je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit. Kupujte ZDE.

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat