reklama

Skvělý notebook XIDU PhilBook Max v akci sponzorovaný článek

Skvělý notebook XIDU PhilBook Max v akci [sponzorovaný článek]
2020-01-20T19:28:05+02:00
• 20. 1. 2020

Současná doba je nastavena tak, že už nepotřebujete osobní počítač, protože ho ve většině případech dokáže nahradit chytrý telefon, mini-PC a notebooky. Smartphone samozřejmě nemůže plně nahradit počítač, protože nenabízí plnohodnotný operační systém Windows. Mini-PC je užitečné zařízení, ale můžete ho používat jen doma či v kanceláři, protože jej nelze nosit s sebou. Zdá se tedy, že nejlepší volbou je notebook.

Moderní notebooky jsou mnohem tenčí a lehčí, než tomu bylo před několika lety. Některé z nich nabízí dotykový displej a dokonce i konvertibilní konstrukci. V tomto článku budeme hovořit o jednom z těchto notebooků pod názvem XIDU PhilBook Max. 

Společnost XIDU je na trhu novým hráčem, alespoň co se notebooků týká. Za své krátké působení ale stihla vydat mnoho zajímavých notebooků a tabletů. Například XIDU PhilBook Max je 14,1palcový notebook s dotykovým displejem a všestranným designem. Ano, můžete zde otočit displej o 360°a používat notebook jako tablet. Zní to úžasně, nemyslíte? Tento konstrukční způsob je na trhu znám hlavně díky zařízení Yoga. Podívejme se tedy na krátkou recenzi XIDU PhilBook Max. 

Notebook: Design

Hlavním rysem XIDU PhilBook Max je flexibilní konstrukce a konvertibilní displej. Jak bylo již uvedeno, zařízení dokáže displej otočit o 360°. Nový laptop XIDU obecně nabízí tři režimy: notebook, tablet a stojan. Tělo notebooku je vyrobeno z kovu. Měli bychom si uvědomit, že se jedná o opravdu lehký notebook – pouze 1,3 kg.  Maximální tloušťka je 0,65 palce.

notebook

Přestože je XIDU PhilBook Max velmi tenký notebook, má všechny potřebné konektory. Na pravé straně najdete vypínač, slot microSD, konektor USB 3.0 a 3,5 mm jack konektor. Na levé straně je také port DC, další port USB 3.0 a HDMI. Dalším lákadlem tohoto notebooku je podsvícená klávesnice. Zdá se, že XIDU PhilBook Max nabízí téměř všechny funkce prémiových notebooků.

Obecně platí, že XIDU PhilBook Max vypadá mnohem lépe než mnoho jiných notebooků v této cenové kategorii. Na trhu zřejmě nelze najít další konvertibilní notebook s dotykovou obrazovkou pod 400 dolarů. Zdá se, že XIDU PhilBook Max je jediný.

Displej

Displej v tomto případě nabízí 14,1 palců a rozlišení Full HD, tedy 1920 x 1080 pixelů. Dále je zobrazovací panel vybaven technologií IPS s poměrem stran 16: 10. Výrobce se také velice hrdě pyšní úzkými rámečky – pouhých 4,9 mm. Pokud vás zajímají další specifikace, pak displej XIDU PhilBook Max má jas 250 nits,100% sRGB barevný gamut a 260 PPI. Hlavní funkcí je ale dotykový displej, který podporuje až 10 doteků současně.

notebook

Hardware

Dotykový displej a Yoga design jsou samozřejmě skvělé vychytávky, ale pořádný notebook se neobejde bez dobrého výkonu. XIDU PhilBook Max je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel E3950 s maximálním taktem 2,5 GHz. Integrovanou grafikou je v tomto případě Intel HD Graphics 500.

notebook

O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se v tomto případě stará operační paměť s kapacitou 8 GB, přičemž o ukládání soukromých dat pak vnitřní 128GB SSD. Operačním systémem je zde pak Windows 10 Home, který je pro dotykové obrazovky dobře optimalizován. 

Cena a nákup

Za cenu pouhých 389 dolarů (cca 8 754 Kč) získáte 14,1palcový notebook s univerzálním designem, dotykovým displejem, podsvícenou klávesnicí a dobrým výkonem. Společnost XIDU také nabízí během ledna nejnižší cenu ve všech obchodech. XIDU PhilBook Max a další produkty XIDU můžete zakoupit na oficiálních webových stránkách Aliexpress nebo XIDU s velkou slevou.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim