SKAGEN představil chytré hodinky Falster 3 CES

SKAGEN představil chytré hodinky Falster 3 [CES]
2020-01-10T11:30:27+02:00
• 10. 1. 2020
2

Společnost SKAGEN na konferenci CES 2020 oznámila spolupráci s velmi populárním DJ Kygo. A první ovoce této spolupráce dozrálo. SKAGEN totiž představil nové chytré hodinky s dotykovým displejem. 

SKAGEN Falster 3 s podporou Google Pay

SKAGEN Falster 3 je vybaven procesorem Snapdragon Wear 3100, přičemž hodinky řídí operační systém Wear OS. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se v tomto případě stará operační paměť s kapacitou 1 GB. Naopak pro uložení soukromých dat je k dispozici vnitřní 8GB úložiště. 

Celková konstrukce hodinek pak činí 42 mm a na vybraných trzích se budou prodávat za 295 amerických dolarů, což je zhruba 6 780 Kč bez DPH. Nutno podotknout, že chytré hodinky nabízí přizpůsobitelné ciferníky. Dokonce se zde nachází také vestavěný GPS modul, NFC s podporou Google Pay pro bezkontaktní platby. Využít v praxi budete moci i funkci pro sledování srdeční frekvence či chytrého asistenta Google Assistant. 

Zdroj: pocketnow.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Nechápu proč cpou do nových chytrých hodinek tak starý procesor, je to ostuda a ještě si za to řeknou takovou nepřiměřenou cenu.. Sám čekám na nějaký chytrý hodinky s wear os, ale nebudu kupovat hodinky s tak starým procesorem který se seká a hodinky vydrží den max dva.. To raději zůstanu ještě u svých samsung gear sport.. Na to že jde trh s nositelnou elektronikou takhle vzhůru, tak se výrobci nesnaží vůbec inovovat co se hardwaru týče a za mě si tyhle peníze nezaslouží..

Richard Fabián

10. 1. 2020, 13:06

na webu výrobce je jiný údaj o CPU Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat