reklama

Skagen Falster 3 hodinky s Wear OS, 1 GB RAM a novými funkcemi CES

Skagen Falster 3 hodinky s Wear OS, 1 GB RAM a novými funkcemi [CES]
2020-01-08T16:30:00+02:00
• 8. 1. 2020

Zdroj: Skagen

Společnost Skagen na právě konající konferenci CES 2020 představila své nejnovější chytré hodinky s operačním systémem Wear OS. Jedná se o model Skagen Falster 3. Pojďme si novinku podrobněji představit.

Skagen Falster 3 nabídnou stejný design, vylepšený hardware

Mezi hlavní přednosti hodinek patří nový procesor Snapdragon 3100, reproduktor pro přijímání hovorů a získávání zvukových oznámení. Kromě toho bude k dispozici i limitovaná edice v rámci spolupráce s norským DJ Kygo. Standardní verze bude stát zhruba 6 780 Kč bez DPH a k dispozici je od 7. ledna. Edice s norským umělcem Kygo pak bude v prodeji na jaře letošního roku. 

Co se designového konceptu týká, tak Falster 3 vychází ze vzhledu předchozí generace Falster 2. To v praxi znamená, že se zde nachází tlačítka a otočná korunka na boční straně hodinek. Upřímně jsem velmi rád, že společnost zachovala předchozí design, neboť série Falster vypadá mnohem lépe než většina ostatních hodinek s Wear OS. 

Jak bylo již řečeno výše, srdcem hodinek je procesor Snapdragon 3100 od společnosti Qualcomm. O dočasně spuštěné aplikace se pak stará operační paměť s kapacitou 1 GB a pro ukládání soukromých dat je k dispozici vnitřní 8GB úložiště. Skagen Falster 3 nabízí 1,3palcový OLED displej a 42mm konstrukci. Díky novému reproduktoru bude možné uspořádat telefonní hovory přímo na hodinkách. Kromě toho také budeme moci slyšet mluvenou reakci Google Assistant. 

Kromě náramků z kůže a kovového pletiva nabízí Skagen také náramek ze silikonového pletiva, o kterém společnost tvrdí, že je jedinečný pro chytré hodinky Falster. Mezi další funkcionality patří GPS, NFC pro mobilní platby a voděodolnost do 30 metrů.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat