reklama

Samsung přiveze 9 projektů C-Lab na CES 2020

Samsung přiveze 9 projektů C-Lab na CES 2020
2020-01-04T11:30:54+02:00
• 4. 1. 2020

Zdroj: uctoday.com

Jen pár dnů zbývá do začátku každoročního veletrhu CES v Las Vegas, kam přiveze společnost Samsung ukázat celkem 9 nadějných projektů v rámci programu C-Lab. Svými nápady přispěli jak zaměstnanci v rámci programu C-Lab Inside, tak budou k vidění i 4 projekty z C-Lab Outside, který sdružuje a podporuje start-upové firmy nejen z Jižní Koreje. Doposud od svého vzniku výrobce podpořil již více než 40 různorodých projektů.

Od každého něco

Z C-Lab Inside je nejzajímavější technologie SelfieType, která funguje jako virtuální klávesnice přes přední kamerku. Umělá inteligence analyzuje pohyby jednotlivých prstů a převádí je do klávesnice. K plné funkčnosti nebude potřeba žádný dodatečný hardware, přičemž funkce nemusí být doménou pouze Samsung zařízení. Chytré pero Hyler přes hrot převádí texty z papíru do digitální podoby a lze s nimi pracovat přes doprovodnou aplikaci.

Zařízení Becon je zaměřeno na uživatele trpící například vypadáváním vlasů. Analýza vlasové pokožky vychází z několika faktorů – hustota vlasových folikulů, odumřelá kůže, teplota apod. Všechny informace shromažďuje aplikace. SunnySide produkuje umělé sluneční světlo pro dostatek vitamínu D, kdežto senzor Ultra V dokáže zaznamenávat ultrafialové paprsky. Uživatel může sledovat stav pokožky či produkci vitamínu D.

Projekty z C-Lab Outside zahrnují robota Circulus do domácnosti, do kterého integrovali funkce týkající se aktuálního počasí, zprávy, vyhledávání nebo vedení jednoduchých konverzací, kdy dokáže analyzovat také výraz v obličeji. Služba FITT je kompletně zaměřena na zdraví člověka.

Technologie Vtouch bojuje proti bakteriím na displejích tím, že dovoluje zařízení ovládat pomocí senzorů sledující oči a konečky prstů. Aplikace Smoothy dovoluje komunikovat s až 8 lidmi najednou a je doplněn o AR Emoji od Samsungu.

Zdroj: news.samsung.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat