Huami představilo sluchátka Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds se sledováním tepu a spánku

Huami představilo sluchátka Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds se sledováním tepu a spánku
2020-01-10T08:00:07+02:00
• 10. 1. 2020

Společnost Huami v průběhu dnešního dne představila nové chytré hodinky T-Rex. Společně s nimi ale firma představila také několik nových bezdrátových sluchátek. Pojďme si je podrobněji představit.

Společnost představila Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds. Výrobce uvedl, že první zmíněná sluchátka jsou dodávána s vestavěným senzorem srdeční frekvence pro sledování vašeho srdečního tepu v průběhu cvičení, zatímco ZenBuds vám dopomohou získat lepší spánek. 

Amazfit PowerBuds

Tato sluchátka váží pouhých šest gramů a jsou dodávána s magnetickými háčky na uši (váha činí jeden gram), jež sluchátkům dodávají sportovnější vzhled a zabraňují vypadávání během tréninku. Jak již bylo zmíněno, hlavní předností těchto bezdrátových sluchátek je možnost monitorovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase pomocí zabudovaného senzoru Huami PPG. 

Dále jsou sluchátka vybavena vylepšenou kompozitní membránou, která má nabídnout výrazně lepší zvuk. Špuntový design a Motion Beat režim pak nabídnou vylepšený rytmus a tempo. Jednotlivé sluchátko je vybaveno dotykovým ovládáním pro ovládání přehrávání, přijímání hovorů a aktivace hlasových asistentů (Siri a Google Assistant). 

K dispozici je také technologie pro potlačení okolního šumu, mikrofon ENC a režim Thru. Podle společnosti nabízí sluchátka osmihodinovou výdrž baterie na jedno nabití, přičemž životnost lze prodloužit o dalších 24 hodin díky nabíjejícího pouzdra. Cena sluchátek bude startovat na 2 298 Kč bez DPH a v prodeji budou v únoru letošního roku.

Amazfit ZenBuds

Amazfit ZenBuds jsou navržena tak, aby vám pomohla zbavit se stresu a dopřát lepší spánek. Sluchátka tak nabízí speciálně navržený design, který potlačuje okolní hluk tím, že je jednotlivý špunt stále pevně přiléhající k uchu. Kromě toho se zde nachází podpora Knowles Balanced Armature. 

Funkce Smart Interference vytváří „správné prostředí a vytváří uklidňující zvuky pro zlepšení spánku“. Naopak vás sluchátka probudí postupně rostoucím zvukem. Zařízení navíc automaticky detekuje, když spíte, tudíž se přehrávání zvuku / skladby vypne. Pokud jde o baterii, tak ta by dle společnosti měla vydržet až 12 hodin na jedno nabití, přičemž pomocí dobíjejícího pouzdra vydrží až osm nocí. 

Společnost prozatím neoznámila podrobnosti o cenách a dostupnosti. Očekáváme však, že budou k dispozici někdy koncem tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat