reklama

Huami představilo sluchátka Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds se sledováním tepu a spánku

Huami představilo sluchátka Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds se sledováním tepu a spánku
2020-01-10T08:00:07+02:00
• 10. 1. 2020

Společnost Huami v průběhu dnešního dne představila nové chytré hodinky T-Rex. Společně s nimi ale firma představila také několik nových bezdrátových sluchátek. Pojďme si je podrobněji představit.

Společnost představila Amazfit PowerBuds a Amazfit ZenBuds. Výrobce uvedl, že první zmíněná sluchátka jsou dodávána s vestavěným senzorem srdeční frekvence pro sledování vašeho srdečního tepu v průběhu cvičení, zatímco ZenBuds vám dopomohou získat lepší spánek. 

Amazfit PowerBuds

Tato sluchátka váží pouhých šest gramů a jsou dodávána s magnetickými háčky na uši (váha činí jeden gram), jež sluchátkům dodávají sportovnější vzhled a zabraňují vypadávání během tréninku. Jak již bylo zmíněno, hlavní předností těchto bezdrátových sluchátek je možnost monitorovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase pomocí zabudovaného senzoru Huami PPG. 

Dále jsou sluchátka vybavena vylepšenou kompozitní membránou, která má nabídnout výrazně lepší zvuk. Špuntový design a Motion Beat režim pak nabídnou vylepšený rytmus a tempo. Jednotlivé sluchátko je vybaveno dotykovým ovládáním pro ovládání přehrávání, přijímání hovorů a aktivace hlasových asistentů (Siri a Google Assistant). 

K dispozici je také technologie pro potlačení okolního šumu, mikrofon ENC a režim Thru. Podle společnosti nabízí sluchátka osmihodinovou výdrž baterie na jedno nabití, přičemž životnost lze prodloužit o dalších 24 hodin díky nabíjejícího pouzdra. Cena sluchátek bude startovat na 2 298 Kč bez DPH a v prodeji budou v únoru letošního roku.

Amazfit ZenBuds

Amazfit ZenBuds jsou navržena tak, aby vám pomohla zbavit se stresu a dopřát lepší spánek. Sluchátka tak nabízí speciálně navržený design, který potlačuje okolní hluk tím, že je jednotlivý špunt stále pevně přiléhající k uchu. Kromě toho se zde nachází podpora Knowles Balanced Armature. 

Funkce Smart Interference vytváří „správné prostředí a vytváří uklidňující zvuky pro zlepšení spánku“. Naopak vás sluchátka probudí postupně rostoucím zvukem. Zařízení navíc automaticky detekuje, když spíte, tudíž se přehrávání zvuku / skladby vypne. Pokud jde o baterii, tak ta by dle společnosti měla vydržet až 12 hodin na jedno nabití, přičemž pomocí dobíjejícího pouzdra vydrží až osm nocí. 

Společnost prozatím neoznámila podrobnosti o cenách a dostupnosti. Očekáváme však, že budou k dispozici někdy koncem tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat