reklama

Apple se objeví na CES 2020, chce představit HomeKit

Apple se objeví na CES 2020, chce představit HomeKit
2020-01-04T10:30:38+02:00
• 4. 1. 2020

Apple oficiálně potvrdil, že se objeví na konferenci Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas. Společnost mimo jiné odhalila, jakému tématu se hodlá věnovat. 

CES 2020 bude mít velkého hráče

Americký technologický gigant se konečně objeví na konferenci CES 2020. Právě zde chce demonstrovat svůj chytrý domácí systém HomeKit. Společnost tak mé se svou platformou velké plány, protože podle zahraničních serverů si sama firma chytré produkty do domácnosti vyvíjí a již brzy s nimi hodlá jít na trh. 

Apple ale musí mít svou platformu kompatibilní i s dalšími produkty od jiných výrobců. S největší pravděpodobností se o jednání s ostatními výrobci pokusí přímo na CES 2020. Upozorňujeme ale na to, že společnost nehodlá na konferenci odhalit žádný hardwarový produkt. Pouze chce detailně představit systém HomeKit. 

Apple se v minulosti snažil této konferenci vyhýbat. Popré za desetiletí se tak Consumer Electronics Show zúčastní. Největší světová technologická výstava bude zahájena 7. ledna v Las Vegas. Právě zde se představí nové produkty a technologie, které se v budoucnu dostanou na trh.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim