reklama

YouTube pro Android přináší nové funkce pro snadnější ovládání

YouTube pro Android přináší nové funkce pro snadnější ovládání
2019-12-24T16:30:36+01:00
• 24. 12. 2019

Zdroj: Youtube

Začátkem tohoto týdne společnost YouTube do své aplikace přidala několik nových funkcí pro lepší zpřístupnění a snadnější použití. Nejzajímavější novinkou byla ale funkce, díky které uživatelé nyní mohou při streamování aplikace YouTube do své chytré televize používat hlasové vyhledávání. 

YouTube opět aktualizován

Dostat se k nové funkcionalitě je velice jednoduché – stačí klepnout na tlačítko Cast, přičemž se objeví ikona mikrofonu, díky které je možné zadávat hlasové příkazy. Před touto aktualizací nebylo používání hlasového vyhledávání v televizi pomocí Android zařízení tak jednoduché. Nyní k této činnosti stačí jediné tlačítko. Jedná se o velice vítanou změnu, po které uživatelé aplikace volali několik měsíců. 

Kromě aktualizace hlasového vyhledávání si uživatelé nyní mohou vychutnat funkci „Who’s Watching“. To uživatelům umožňuje přepínat mezi různými účty propojenými s jejich zařízením, tudíž každý z rodiny má snadný přístup k obsahu. Na levé straně aplikace se nachází i aktualizovaná navigační nabídka, která nabízí vaše oblíbené stránky.

Poslední novinkou pak je rozšířená podpora pro televizní zařízení. Aplikace YouTube na Fire TV nyní podporuje hlasové ovládání skrze Alexu a HDR nyní funguje na YouTube pro PS4 a PS4 Pro. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim