reklama

Xiaomi neuhlídalo Mi Mix 4 na dalších snímcích

Xiaomi neuhlídalo Mi Mix 4 na dalších snímcích
2019-12-05T11:30:20+01:00
• 5. 12. 2019
2

Společnost Xiaomi poměrně dlouho natahuje fanoušky čekající na nový model s názvem Mi Mix 4 a zdá se, že můžeme opět přispět jen další troškou do mlýna. Na veřejnost se totiž dostaly fotografie zařízení, které údajně patří právě zmiňovanému zařízení. Ty čínský výrobce nenechal bez povšimnutí a přirozeně je označil za falešné, přestože v minulosti proběhlo nespočet podobných scénářů s dobrým koncem.

Možná na jaře

Snímky byly poprvé zveřejněny na zahraničním serveru Slashleak a produktový ředitel Wang Teng Thomas přes čínskou sociální síť Sina Weibo zmínil jejich nepravost. To je zcela logický krok, aby Xiaomi získalo ještě nějaký čas k dobru. Telefon znázorňuje dodnes nikým nenasazené funkce, proto musí být maximálně otestovány před vpuštěním do ostrého provozu.

Tím máme na mysli rovnou dva prosvítající senzory pod čelním panelem, což budou dvě selfie kamerky, čili už žádný výřez, proděravěný otvor nebo vyjíždějící mechanismus. Ke všemu Xiaomi si tuto technologii nechalo patentovat teprve v září letošního roku.

Nakonec spekulace uzavírá zakřivený displej s QHD rozlišením a obnovovací frekvencí 60, 90 a 120 Hz. Pod ním poběží osmijádrový procesor Snapdragon 855+ od Qualcommu nebo uživatelské úložiště typu UFS 3.0 o neznámé kapacitě. Zatímco vpředu bude 12 + 2 MPx kamerka, tak záda možná ponesou až čtyři fotoaparáty (108 + 20 + 12 + 5 MPx).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim