reklama

Apple Music Awards aneb udělování hudebních cen letos poprvé

Apple Music Awards aneb udělování hudebních cen letos poprvé
2019-12-05T09:30:18+01:00
• 5. 12. 2019

Není tomu tak dávno, kdy švédská hudební streamovací služba Spotify zahájila vlastní hudební přehlídku cen. Společnost sama vyhlásila nejlepší interprety za uplynulý rok a odměnila je speciální hudební cenou. Nutno podotknout, že tento způsob udělování cen se uživatelům velice líbí. 

Apple Music Awards již tuto středu

O tento způsob oceňování interpretů má zřejmě zájem také Apple, respektive jeho služba Apple Music, protože jsme se nyní dočkali oficiálního odhalení Apple Music Awards. V praxi půjde o vypíchnutí nejlepších a nejodvážnějších hudebníků letošního roku. 

První akce se bude letos konat v Steve Jobs Theater v Apple Park, a to již tuto středu 4. prosince. K tomu bude celé udělování cen živě vysíláno v čase 21:30 ET / 18:30 PT. 

Hvězdou se stane Billie Eilish, která se na této akci dočká zvláštní ceny Umělec roku. Mezi další vítěze patří Lizzo, jenž byl označen jako průlomový umělec roku, a Lil Nas X, který si cenu odnese za nejlepší skladbu roku 2019. 

A protože se jedná o Apple, samotné fyzické ceny jsou opravdu něco extra. Jsou totiž vyrobeny z křemíku, leštěným sklem, eloxovaným hliníkovým tělem a vzory vytvořenými ultrafialovou litografií – nejde tedy o žádnou levnou trofej. Udělování cen můžete sledovat zdarma prostřednictvím iTunes.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim