reklama

Twitter pro iPad nabídne upravené uživatelské rozhraní

Twitter pro iPad nabídne upravené uživatelské rozhraní
2019-12-20T16:30:18+01:00
• 21. 12. 2019

Jedna z největších sociálních sítí světa v současné chvíli připravuje novou aktualizaci pro svou mobilní aplikaci, která je určená pro iPad. Díky tomuto instalačnímu balíčku bude Twitter pro iPad lépe využívat velikost celého tabletu. 

Twitter pro iPad s novým uživatelským rozhraním

Aplikace Twitter pro iPad bude nově nabízet zobrazení ve více sloupcích, což vám v praxi umožní zobrazit více informací najednou. Až dosud byl Twitter pro tablet od Applu vybaven jedinou časovou osou, ve které byly veškeré informace k dispozici. Právě proto se v uživatelském rozhraní nacházela spousta nevyužitého prostoru, zejména v režimu na šířku. 

Díky tomuto přepracovanému rozhraní se bude aplikace nyní chovat více jako webová aplikace. Panel nabídek se tak přesune z dolní části obrazovky ihned vedle časové osy. Na druhé straně aplikace pak najdete aktuální témata a další obsah.

I přes tato vylepšení bude aplikace stále méně efektivní než například webové rozhraní. Velmi bychom například ocenili možnost přizpůsobení různých sloupců. Uvidíme tedy, zda sociální síť ještě svou aplikaci pro iPad aktualizuje. Nicméně, přepracované uživatelské rozhraní se nyní pomalu a jistě rozšiřuje. Bude tedy chvíli trvat, než se aktualizace dostane i k nám. 

Zdroj: ww.9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim