reklama

Instagram chystá omezení pro příspěvky propagující tabáky

Instagram chystá omezení pro příspěvky propagující tabáky
2019-12-20T16:30:35+01:00
• 21. 12. 2019

Zdroj: The Verge

Instagram je poslední dobou velmi alergický na určitý typ propagačních příspěvků. Společnost nyní oznámila další pravidlo, které říká, že příspěvky propagující tabák a zbraně budou omezeny. Kromě toho začne také uvádět speciální omezení týkající se propagace jiných produktů, jako jsou alkohol a doplňky stravy.

Instagram pracuje na dalším omezením

V těchto případech společnost tvrdí, že umožní tvůrcům omezit, kdo může jejich obsah vidět na základě věku uživatele, což souvisí s novou funkcí, kterou Instagram začátkem tohoto měsíce představil. 

Kromě toho Instagram uvedl, že tvůrci budou moci sdílet informace a interakci se značkami a najít potenciální partnery značky, kteří se ztotožňují s jejich publikem, a to díky novince Facebook Brand Collabs Manager. 

Až dosud mnoho partnerů zasílalo snímky obrazovky ohledně čísel návštěvnosti u jednotlivých příspěvků. Nyní budou moci značky sami jednotlivé tvůrce kontaktovat s nabídkou prostřednictvím Facebook Brand Collabs Manager. Najdou zde totiž veškeré potřebné informace k vyhodnocení, zda s daným tvůrcem na Instagramu spolupracovat. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim