reklama

Umidigi dokončuje model A3s s Androidem 10

Umidigi dokončuje model A3s s Androidem 10
2019-11-27T16:30:05+01:00
• 27. 11. 2019

Zdroj: Crunchbase.com

Nejnovější verze operačního systému Android není momentálně ještě natolik rozšířená a právě toho mohou využít někteří méně známí výrobci v našich končinách. Konkrétně čínská společnost Umidigi začíná lákat na mobilní novinku s názvem A3s, kterou doprovází slogan „nejdostupnější chytrý telefon s operačním systémem Android 10“. Bližší podrobnosti budou k dispozici již v nejbližších dnech.

Jehla v kupce sena

Pouze minimum zařízení v nejnižším segmentu trhu se může pochlubit aktuálním systémem Android 10, a to chce firma Umidigi částečně zvrátit modelem A3s, který díky němu má nabídnout větší plynulost, kvalitnější zabezpečení nebo mnoho užitečných funkcí. Marketingový plátek u přední části odhaluje displej bez jakéhokoliv výřezu, s 2.5D zakřiveným sklem nebo se silnějšími horními a dolními rámečky.

Zadní část osadí dvěma senzory fotoaparátu, LED bleskem pro přisvětlení záznamů a skenerem otisků prstů. Dále mezi prvky výbavy zařadí funkci dual-SIM, slot pro paměťové microSD karty, podporu sítí 4. generace včetně VoLTE v celosvětovém měřítku. Na prodejní pulty dorazí dvě barevná provedení (černé, zelené), zatímco oficiální prodej vypukne již během příštího měsíce za velmi atraktivní cenu 59,99 dolarů (tj. cca 1 388 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim