reklama

OnePlus údajně pracuje na chytrých hodinkách

OnePlus údajně pracuje na chytrých hodinkách
2019-11-07T11:30:53+01:00
• 7. 11. 2019
1

Mobilní výrobce OnePlus zahraničnímu serveru TechRadar zhruba před čtyřmi lety řekl, že kdysi společnost pracovala na výrobě nositelného oblečení. Na poslední chvíli se však OnePlus rozhodlo od tohoto projektu upustit. Nyní se zdá, že se do nositelného světa vrací, tentokrát se ale zajímá o populárnější segment – chytré hodinky. 

OnePlus pracuje na vlastním nositelném zařízení

Konkrétně jeden z tweetů naznačil, že právě společnost OnePlus se stane dalším mobilním výrobcem, který vstoupí na trh s chytrými hodinkami. Bohužel samotný tweet neobsahuje žádné podrobnosti o specifikacích. Nicméně, podle všeho by se mělo jednat primárně o fitness zařízení. 

Ve finále by se tak nemuselo jednat o chytré hodinky jako takové. Na druhou stranu, společnost samotná se v minulosti již o chytré hodinky zajímala. Je tedy více pravděpodobné, že o chytré hodinky skutečně půjde. Zahraniční servery tvrdí, že se zařízení může na trhu objevit spolu s novým vlajkovým modelem OnePlus 8. Dorazit by tak nové nositelné zařízení mohlo v průběhu května, případně později v příštím roce. 

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ivan Šuhajda

7. 11. 2019, 17:25
Android aplikace

Doufam ze to nepohnoji

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim