reklama

OneDrive pro Android konečně v novém tmavém kabátku

OneDrive pro Android konečně v novém tmavém kabátku
2019-11-01T11:30:26+01:00
• 1. 11. 2019

Zdroj: TheVerge

Tmavý režim, nebo-li Dark Mode, je v poslední době funkce, která nesmí ve vašem mobilním telefonu chybět. Po několika letech čekání se nedávno Dark Mode objevil také v rámci celého operačního systému iOS 13, zatímco konkurenční Android touto funkcí nějaký pátek disponoval. Nyní se ale většina aplikací převléká do tmavého kabátku. Díky tomu samotné prostředí aplikace vypadá přívětivěji a k tomu šetří váš zrak. 

OneDrive v tmavém režimu!

Toho si je vědoma i společnost Microsoft, která Dark Mode (tmavý režim) poskytne nově i v rámci aplikace OneDrive. Nutno podotknout, že Microsoft příchod této funkce zvládl i po marketingové stránce. Tmavý režim totiž bude k dispozici během Halloweenu, během kterého se ulice promění v temnotu (alespoň v USA).

Nicméně, funkce bude k dispozici prozatím pouze pro operační systém Android 10. Oproti ostatním aplikacím a službám na to jde OneDrive trochu jinak. Tmavý režim se totiž aktivuje pouze ve chvíli, kdy jej budete používat v celém systému. Tato volba je poněkud diskutabilní, neboť se prvním beta testerům úplně nezamlouvá. 

Tak či onak funkce zatím není dostupná široké veřejnosti, pouze registrovaným beta testerům. Funkci naleznete ve verzi OneDrive 5.41.2. Jakmile se samozřejmě funkce objeví ve finální verzi, budeme vás o tom informovat.

logo-app OneDrive Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim