reklama

Obchod Play pro Wear OS prochází grafickou změnou

Obchod Play pro Wear OS prochází grafickou změnou
2019-11-14T17:40:09+01:00
• 15. 11. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

3

Google nedávno oznámil, že odkupuje společnost FitBit, od čehož si mnozí slibují, že se konečně dočkáme prvních hodinek z dílny Googlu pod značkou Pixel. Sice se připravují nějaké produkty, ale zatím nemáme konkrétnější informace. Budeme si muset počkat minimálně do příští roku, jestli toto spojení něco přinese. Nyní zde ale máme malou aktualizaci Obchodu Play pro platformu Wear OS od Googlu.

Obchod Play v novém

Systém Wear OS je trochu náročnější a zatím chybí procesor, který by byl zcela designovaný pro tento systém. Občas tedy jde pocítit nekonzistentní chování, případně chybějící optimalizace. Příkladem byl samotný Obchod Play, který potřeboval nějaký čas na kompletní spuštění, zejména na starších typech hodinek. Nyní jsme se ale dočkali aktualizace, která zjednodušuje používání Obchodu Play na hodinkách.

Původní verze obsahuje vysunovací lištu, kde se nachází tlačítka pro aplikace v hodinkách, účet a nastavení. To již v nové verzi nenajdete. Místo toho se nabízí kompletní seznam různých kategorií, sekce aplikace v telefonu a podobně. Položky pro nastavení a účet se nachází až úplně dole v hlavním seznamu. Toto zjednodušení ovládání přináší lepší odezvu celé aplikace.

Toto značné zjednodušení sice nemusí být krásné na pohled, ale rozhodně je praktičtější než pracovat s výsuvnou lištou. Aktualizace je již nyní k dispozici, takže byste měli na svých hodinkách najít Obchod Play v novém.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Daniel Rokos

15. 11. 2019, 10:39
Android aplikace

To už tam mám déle.

Josef Zvolanek

15. 11. 2019, 6:59
Android aplikace

Mohu potvrdit na hodinkách Fossil Sport aktualizaci mám! ????

Jakub Mastik

16. 11. 2019, 14:41
Android aplikace

Já na gen4 taky ale mám dotaz. Máte také přeškrtnutý Sync cloud když nejste na WiFi?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim