reklama

Apple Watch Series 6 nabídnou vyšší rychlost a lepší vodotěsnost

Apple Watch Series 6 nabídnou vyšší rychlost a lepší vodotěsnost
2019-11-14T19:30:09+01:00
• 14. 11. 2019

Chytré hodinky Apple Watch Series 5 se na trh dostaly teprve před dvěma měsíci a už nyní se na internetu objevují podrobné informace o jejich nástupci. Pojďme se společně podívat na to, o čem se na internetu nyní šušká. 

Apple Watch Series 6 budou výrazně výkonnější

Ve výzkumné zprávě společnosti TF International Securities jeden ze světoznámých analytiků, Ming-Chi Kuo, poznamenal, že příští generace Apple Watch, jenž se na trh dostane v roce 2020, bude mít výrazně vyšší výkon, zlepšenou odolnost proti vodě a bezdrátový přenos pro potenciálně rychlejší Wi-Fi a mobilní data. 

Věrohodný analytik prohlásil, že všechna tato vylepšení budou umožněna hlavně přechodem na polymerní desky s tekutými krystaly nebo materiál LCP pro flexibilní desky plošných spojů. Nová generace Apple Watch se na trhu ukáže jako obvykle, tedy ve druhé polovině příštího roku. Aktuální modely používají materiál známý jako polyimide nebo PI. 

Analytik také dodal, že primárními dodavateli LCP budou společnosti Dongshan Precision, Avary Holding a Flexium Interconnect. Nebylo by překvapivé, kdyby příští generace Apple Watch skutečně disponovala novým čipem S6. Jediný rozdíl mezi čipem S5 u Apple Watch Series 5 a S4 u Apple Watch Series 4 je vestavěný kompas. Je tedy jasné, že Apple musí udělat další změnu, která hodinky posune o další level výše. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim