reklama

IKEA představila novou chytrou žárovku za 9,99 dolarů

IKEA představila novou chytrou žárovku za 9,99 dolarů
2019-11-14T13:40:24+01:00
• 14. 11. 2019
1

Před více než jedním rokem udělala IKEA velký krok, když na své tiskové konferenci představila své chytré produkty do domácnosti. Již nyní prodává nejrůznější produkty – od žárovek až po chytré konektory a senzory. Od té doby společnost neustále doplňuje svou řadu Tradfri o další zařízení. Nyní se ale firma rozhodla představit další zajímavý produkt do domácnosti. 

IKEA přímo konkuruje všem chytrým žárovkám

Jedná se o novou chytrou LED žárovku ve stylu Edison. Tato novinka byla představena za velice nízkou cenu a jednoznačně konkuruje všem ostatním žárovkám na trhu. Pojďme si tuto novinku společně představit.

Během několika posledních let se žárovky ve stylu Edison posunuly z klasického osvětlení na moderní umělecké dílo. Bylo tedy jen otázkou času, než se trh s chytrou domácností zapojí do akce a tyto žárovky naučí pořádným kouskům. Edison žárovka v podání IKEA nabízí Wi-Fi připojení. 

Kromě toho inteligentní žárovku můžete ovládat prostřednictvím svého mobilního telefonu. Důležité je také zmínit fakt, že podporuje hlasové příkazy Alexa, a dokonce podporuje HomeKit. Jednou nevýhodou ale je, že budete muset novou Edison Smart Light Bulb spárovat s centrem Ikea Tradfri. Nejedná se tak o produkt, který by fungoval samostatně. Na druhou stranu žárovka svítí o teplotě 2200 kelvinů. 

Nová žárovka v podání společnosti IKEA stojí 9,99 dolarů, tedy zhruba 219 Kč bez DPH. Zakoupit si ji můžete přímo na webových stránkách IKEA.

Zdroj: ww.9to5toys.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

„NESPONZOROVANÝ“ článek?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim