reklama

Facebook vydal aplikaci Whale pro vytváření memes

Facebook vydal aplikaci Whale pro vytváření memes
2019-11-28T08:00:52+01:00
• 28. 11. 2019

Internet je v současné chvíli postaven hlavně na populárních memes. Není proto žádným překvapením, že právě největší sociální síť světa chce vlastnit aplikaci pro vytváření těchto úžasných vtipů. Jak informují zahraniční média, interní tým NPE společnosti Facebook tiše zveřejnil novou iOS aplikaci pod názvem Whale. 

Whale vám umožní vytvářet vlastní memes

Kromě přidání textu, emoji a filtrů si můžete v rámci aplikace nahrát vlastní fotografie nebo si některé vybrat z knihovny aplikace. Whale také přichází s různými rozvrženími mřížky a, pokud jste opravdu kreativní, nachází se v aplikaci také nástroj pro volné kreslení. 

NPE (zkratka pro experimenty s novými produkty) bylo teprve před několika měsíci vytvořeno. Tento tým má za úkol vytvářet experimentální aplikace či služby společnosti Facebook. Již dříve NPE vydalo chatovou aplikaci Bump či hudební aplikaci Aux. Všechny tři aplikace se zaměřují na mladší uživatele chytrých telefonů. 

V současné chvíli je aplikace Whale k dispozici pouze na kanadském trhu. Rozšíří se ale někdy do celého světa? S největší pravděpodobností ano. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim