reklama

Cortana získává funkci Play My Emails pro Outlook

Cortana získává funkci Play My Emails pro Outlook
2019-11-11T15:00:55+01:00
• 11. 11. 2019

Již v minulosti jsme vás několikrát informovali o tom, že Microsoft má se svou hlasovou asistentkou Cortanou trochu jiné plány, než je u těchto asistentů a jiných společností zvykem. Důkazem toho jsou některé implementace v rámci aplikace Outlook a Microsoft 365. Pojďme se společně podívat na to, co si pro nás nového Microsoft připravil.

Cortana je opět o něco chytřejší

Cortana v rámci aplikace Outlook získá funkci Play My Emails. Nutno podotknout, že Cortana nepřečte jen nahrané e-maily nahlas, ale použije umělou inteligenci pro ještě lepší uživatelskou zkušenost. Bohužel uživatele operačního systému Android takto začátkem zklameme, funkce bude k dispozici prozatím jen pro iOS. 

Myšlenka funkce Play My Emails je velice jednoduchá – během řízení či běhání vám umožní získat přístup k obsahu bez nutnosti jeho čtení. Pokud jste připojeni ke zvukovému zařízení (sluchátka, reproduktor), například přes Bluetooth, stačí stisknout tlačítko pro přehrávání a Cortana váš e-mail přečte. 

Cortana ale nebude jen číst vaše e-maily, ale díky umělé inteligenci vám dokáže naservírovat zprávy s nejvyšší prioritou. Jakmile funkci aktivujete, Cortana vám přečte příchozí maily za posledních 48 hodin. Následně přečte 30 posledních nepřečtených e-mailů, které do vaší schránky dorazily za posledních 24 hodin.

Funkce navíc podporuje několik hlasových příkazů, které musí být na konci zprávy vysloveny. Můžete tedy například vyslovit Odpovědět, Další, Předchozí, Přeskočit, Pozastavit, Archivovat a podobně.  

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim