reklama

Apple právě vydal iOS 13.2.2 opravující problémy s RAM

Apple právě vydal iOS 13.2.2 opravující problémy s RAM
2019-11-07T20:30:54+01:00
• 7. 11. 2019

Společnost Apple právě v tomto okamžiku zveřejnila další instalační balíček, tentokrát s označením iOS 13.2.2. Aktualizace přichází zhruba týden po vydání iOS 13.2. Pojďme se společně podívat na to, co je nového. 

iOS 13.2.2 opravuje důležité chyby

iOS 13.2.2 přináší hlavně opravu pro správu operační paměti. V předchozí verzi operačního systému iOS 13.2 se nacházel problém, který způsoboval neočekávané ukončení aplikací dostupných na pozadí. Uživatelé si totiž stěžovali na brzké ukončování aplikací běžících na pozadí.

V praxi problém vypadal následovně. Jakmile jste spuštěnou aplikaci minimalizovali na pozadí, například protože jste chtěli odpovědět na textovou zprávu, a ihned jste ji opět otevřeli, nemusel se vám zobrazit obsah, který jste opouštěli. Naopak se vám aplikace mohla spustit zcela od začátku. Znamená to tedy, že například nějaký film, který máte rozkoukaný, budete muset sledovat od začátku. Tento problém se projevoval u všech zařízení. 

Dále nová aktualizace řeší problém, jenž způsoboval ztrátu připojení k mobilní síti, a to po ukončení telefonního hovoru. Kromě toho iOS 13.2.2 přináší řešení problému s přechodnou nedostupností mobilní datové sítě. 

Apple také opravil chybu, která v praxi způsobovala odesílání nečitelných odpovědí na zprávy se šifrováním S / MIME mezi Exchange účty. Zmínit pak nemůžeme ani řešení problému způsobující prohlížení výzev k rezervaci při použití služby související s přihlášením Kerberos v Safari či problém s nabíjením příslušenství YubiKey přes Lightning konektor.

Nový instalační balíček je pochopitelně dostupný jako OTA (over-the-air) aktualizace. Stačí přejít do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim