reklama

Apple bude iOS 14 a iPadOS 14 vyvíjet odlišným způsobem

Apple bude iOS 14 a iPadOS 14 vyvíjet odlišným způsobem
2019-11-23T18:59:35+01:00
• 24. 11. 2019

Společnost Apple podle všeho mění způsob testování nových verzí operačních systémů iOS a iPadOS. Novým způsobem se firma snaží zamezit přešlapům, což v minulosti znamenalo zveřejnění nedokončených verzí přímo široké veřejnosti. 

iOS 14 nabídne nový způsob testování

Aby došlo k eliminaci těchto přešlapů, rozhodla se společnost začít jednotlivé novinky v rámci iOS a iPadOS testovat odděleně. V praxi to bude znamenat, že v testovacích produktech bude k dispozici stabilní verze jednoho z operačních systémů, přičemž hlavní novinky budou ve výchozím nastavení deaktivované. 

Pokud uživatel bude chtít funkce aktivovat, bude tak moci učinit skrze speciální konfigurační rozhraní. Tímto krokem se Apple snaží mít větší přehled o nedokončených funkcí. Tento způsob testování by se měl objevit již u připravovaného iOS 14.Nutno podotknout, že zákazníci od zařízení, které stojí více než 25 000 Kč, očekávají trochu více než nyní Apple nabízí. Tento krok tedy můžeme jen vítat. Doufejme tedy, že se Applu povede mít více pod kontrolou nedodělané části systému. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim