reklama

Apple Arcade překonal magickou hranici 100 her

Apple Arcade překonal magickou hranici 100 her
2019-11-10T18:00:08+01:00
• 10. 11. 2019

Zdroj: Apple

Nedávno představená služba Apple Arcade, která za malý měsíční poplatek uživateli nabídne exkluzivně vytvořené hry, se nyní dočkala prvního překonaného milníku. Společnost do knihovny své služby přidal už více než 100 mobilních her. To je více než slušná nabídka. 

Apple Arcade aneb za malý poplatek hodně muziky

Šest nových her je Sociable Soccer, UFO on Tape: First Contact, Takeshi and Hiroshi, guildlings, Discolored a Marble It Up: Mayhem. Zejména UFO on Tape zní velice zajímavě. Jedná se o hru založenou kompletně na AR. Kromě toho příběh navazuje na UFO on Tape, který se poprvé objevil v roce 2010 v App Storu. Jednoduše řečeno se ve hře snažíte zachytit UFO, které se objeví na obloze. Vaším úkolem pak je tento neidentifikovatelný objekt zachytit pomocí videa. 

Pokud tedy patříte mezi aktivní hráče mobilních her a vlastníte iOS zařízení, herní služba Apple Arcade vás může zaujmout. Za cenu 4,99 dolarů měsíčně získáte neomezený přístup k více než stovce her. Knihovna navíc neustále roste, tudíž kdybyste si měli za každý titul zaplatit plnou částku, pravděpodobně byste se ani nedoplatili. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim