reklama

YouTube Music pro Android se dočkal nového widgetu

YouTube Music pro Android se dočkal nového widgetu
2019-10-28T11:30:50+01:00
• 28. 10. 2019

Jak jsme očekávali zhruba od začátku letošního srpna, YouTube Music se nyní konečně dočkal svého vlastního widgetu pro domovskou obrazovku. Ten je k dispozici ve verzi 3.39, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma. 

YouTube Music přináší nový widget

Tato aktualizace přináší nový způsob, díky kterým můžete přidat widget na plochu operačního systému Android. Ve výchozím nastavení nabízí velikost 4×1, ale mnohem lépe widget vypadá při velikosti 5×1. Když je totiž widget přes celou obrazovku, vypadá mnohem lépe. 

Další příjemnou změnou u tohoto widgetu je obrázek alba, který se zobrazí přes celou domovskou obrazovku. Jakmile na widget klepnete, pochopitelně se dostanete do celé aplikace. Nicméně, samotný widget nabízí klasické rozhraní. Najdeme zde tak tlačítko pro zapnutí/vypnutí přehrávání, tlačítko zpět a vpřed. Dále můžete na widgetu přidávat palce nahoru či dolů, kterými hodnotíte přehrávané skladby. 

YouTube Music ve verzi 3.39 však žádné jiné novinky, kromě widgetu, nepřináší. Pokud si chcete nový instalační balíček stáhnout, přejděte do Obchodu Play a vyhledejte YouTube Music. Případně můžete použít APK soubor, jenž si stáhnete zdarma ZDE.

logo-app YouTube Music - Stream Songs & Music Videos Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim