reklama

Vodafone představuje „neomezená“ data za 799 Kč měsíčně

Vodafone představuje „neomezená“ data za 799 Kč měsíčně
2019-10-29T14:51:30+01:00
• 29. 10. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

O víkendu jsme vás informovali, že Vodafone změnil jeden z tarifů, díky čemuž se nyní nově nabízí tarif s neomezenými daty i pro jednotlivce. O novince jsme se dozvěděli jen na základě změny v podmínkách, ale nyní zde máme oficiální oznámení. Kromě uvedení novinky na světlo světa zde máme ještě jedno překvapení.

Vodafone začal nabízet neomezená data pro jednotlivce

Neomezená data za 799 Kč měsíčně

Společnost Vodafone nám zaslala tiskovou zprávu, v které představuje novou nabídku pro jednotlivce. Všechny novinky vyjdou levněji, pokud máte pevné internetové připojení od UPC. V základu zde ale máme tarif s 15 GB dat, neomezeným voláním a SMS zprávami za 599 Kč měsíčně, pokud máte zmíněné pevné připojení. Tarif s 40 GB FUP pak přijde na 893 Kč.

„Chtěli jsme v České republice rozhýbat trh s neomezenými daty, a to se povedlo. Jako první operátor jsme v červnu přišli se stálou nabídkou neomezených mobilních dat pro rodiny i skupiny přátel. Jsme rádi, že se trh dál vyvíjí a my samozřejmě budeme rozvíjet i naše služby. Nyní jsme vyšli vstříc zákazníkům, kteří si přáli neomezený tarif pro jednotlivce i těm, kteří volali i po neomezené rychlosti připojení,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Pokud ale chcete neomezená data, tak je zde nabídka Vodafone Neomezený pro 1, kde je cena stanovena na 799 Kč, pokud si platíte pevné připojení. Součástí je samozřejmě neomezené volání a SMS zprávy. Je zde samozřejmě jeden háček. Rychlost mobilního připojení je limitována na 10 Mbps za sekundu, ale to by mělo dostačovat na většinu služeb.

Jednoznačně se jedná o nejlepší nabídku na trhu, aspoň v případě neomezených dat, ale týká se jen těch, co mají pevné připojení k internetu od UPC (nově Vodafone). Společnost ale uvádí, že nejlepší nabídka je pro skupiny, kde nejlevnější je pro čtyřčlennou rodinu, kde takový tarif vyjde na jednotlivce na 599 Kč.

Nová nabídka pro jednotlivce oficiálně platí od 1. listopadu.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat