reklama

Vodafone začal nabízet neomezená data pro jednotlivce

Vodafone začal nabízet neomezená data pro jednotlivce
2019-10-26T16:30:28+01:00
• 26. 10. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

2

Tento rok jsme se konečně dočkali neomezených dat od mobilních operátorů, byť za poměrně vysoké ceny, pokud nemáte slevy, nebo nekombinujete služby a telefonní čísla. Rozhodně se jedná o posun k lepšímu. O2 i T-Mobile má nabídku pro jednotlivce, ale Vodafone podmínil neomezené balíčky jen pro skupiny. Nejvýhodněji vychází, když si pořídíte neomezený tarif pro čtyřčlennou rodinu, přičemž minimum bylo stanoveno na dva účastníky. Nebyla zde nabídka pro jednotlivce, ale od 25. října taková již existuje.

O2 představuje neomezené datové tarify

Nové tarify od T-Mobile, neomezená data a volání i za 956 Kč

Vodafone a neomezená data

Mobilní operátor představil nový ceník služeb platný od 25. října. Ten se zatím neprojevil na webu, ale obsahuje podstatnou změnu u tarifu RED 20+20. Původně nabízel až 40 GB v rámci FUP, ale v novém ceníku již disponuje změnou u dat.

Již zde není uveden limit na data, přičemž se v ceníku uvádí, že jsou neomezená. Platí pro Českou republiku a země v zóně jedna, tedy Evropská unie. Cena zůstala zachována. Pokud budete chtít tarif bez závazku, zaplatíte měsíčně 2 248,75 Kč. Jestliže podepíšete úvazek na dva roky, cena klesá na 1 799 Kč měsíčně. Ještě je zde cena 1 596,61 Kč, ale ta platí, když máte ještě internet od UPC.

neomezená data

Všechny další parametry tarifu jsou stejné, až na jednu malou drobnost. RED 20+20 s neomezeným internetem již nemá v nabídce možnost sdílení internetu až na 3 SIM karty. Tato služba zde není uvedena, přičemž u předcházejícího tarifu byla zpoplatněna cenou 99 Kč za každou SIM kartu.

Vodafone a UPC představují společnou nabídku

Zdroje: twitter.com, forum.mobilmania.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Maleček

28. 10. 2019, 12:46

Neřekl bych, že srovnal. Jediný benefit je neomezená rychlost po celou dobu.

Milan Bečvařík

26. 10. 2019, 17:33
Android aplikace

Pouze srovnal nabídku s ostatními operátory lol? ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim